Trwa ładowanie...
d3606lv

Alicja Bachleda-Curuś wyprawiła synowi urodziny. Na przyjęciu pojawił się Colin Farrell

Syn Alicji Bachledy-Curuś i Colina Farrella Henry Tadeusz niedawno obchodził 10. urodziny. Na przyjęciu urodzinowym był obecny sławny tata.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Syn Alicji Bachledy-Curuś i Colina Farrella obchodził niedawno 10 urodziny
Syn Alicji Bachledy-Curuś i Colina Farrella obchodził niedawno 10 urodziny (Materiały prasowe)
d3606lv

Alicja Bachleda-Curuś i Colin Farrell poznali się na planie filmu "Ondine" w 2008 r. Ona zagrała tam syrenę, a on samotnego ojca trudniącego się rybactwem, który ją wyłowił.

Aktorzy zakochali się na planie. Stworzyli związek, który przetrwał do stycznia 2011 r. W tym czasie para doczekała się syna. Henry Tadeusz urodził się 9 października 2009 r. Choć rodzice się rozstali, Colin Farrell starał się jak najwięcej uwagi poświęcać synowi.

Kilka dni temu chłopiec obchodził 10. urodziny, które Alicja zorganizowała w restauracji. Na instagramowym profilu aktorki pojawiło się czarno-białe zdjęcie, na którym obecny jest również Colin Farrell. Wszyscy wyglądają na zadowolonych i szczęśliwych.

Ciekawe, czy mały Henry Tadeusz zwiąże swoje życie ze światem filmu podobnie jak jego sławni rodzice? Colin Farrell ma jeszcze jednego syna Jamesa Padraiga Farrella z modelką Kim Bordenave.

d3606lv

Podziel się opinią

Share

d3606lv

d3606lv