Trwa ładowanie...

To nie są małe pieniądze! Ich aukcja na WOŚP okazała się hitem

Andrzej Piaseczny i Alicja Majewska na aukcję WOŚP wystawili kolację w swoim towarzystwie. Dwie osoby będą miały okazję zjeść posiłek przyrządzony przez gwiazdy.

Share
Alicja Majewska i Andrzej Piaseczny wspierają WOŚP
Alicja Majewska i Andrzej Piaseczny wspierają WOŚPŹródło: AKPA
d36y5j2

Majewska i Piaseczny zasiadają w jurorskich fotelach w "The Voice Senior". By wesprzeć Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy, wpadli na oryginalny pomysł. "Kolacja z Alicją Majewską i Andrzejem Piasecznym. Wyjątkowe zaproszenie dla dwóch osób na kolację w towarzystwie Alicji Majewskiej i Andrzeja Piasecznego. Kolacja odbędzie się w terminie uzgodnionym przez obydwie strony, a zostanie przygotowana osobiście Andrzeja Piasecznego, w jego domu w Górach Świętokrzyskich" – czytamy w treści aukcji na Allegro, która trwa jeszcze kilka dni.

W rozmowie z "Super Expressem" Alicja Majewska skomentowała swój udział w akcji: - Darzymy się z Andrzejem ogromną sympatią, a ponieważ od lat oboje wspieramy WOŚP, z przyjemnością zgodziłam się towarzyszyć Andrzejowi oraz jego gościom podczas tego wieczoru. Jestem pewna, że będzie to niezapomniana uczta kulinarna, a oprócz tego nie wykluczam, że może nawet dojść do wspólnego śpiewania.

d36y5j2

W tej chwili kolacja z gwiazdami kosztuje 28,6 tys. zł. - Suma jest już spora, ale mam nadzieję, że uda się zebrać jeszcze więcej, bo cel jest szczytny – komentuje Majewska.

Viki Gabor wspiera WOŚP. Przekazała coś wyjątkowego

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
d36y5j2

Podziel się opinią

Share
d36y5j2
d36y5j2