WP

Zarząd spółki Wirtualna Polska Media S.A., wydawca serwisu „gwiazdy.wp.pl” przeprasza Panią Annę Samusionek za publikację informacji bezprawnie naruszających jej dobra osobiste w wydaniach serwisu „gwiazdy.wp.pl”, jakie ukazały się w okresie od dnia 2 września 2013 r. do dnia publikacji niniejszych przeprosin.

Zarząd spółki Favore.pl sp. z o.o., przeprasza Panią Annę Samusionek za publikację informacji bezprawnie naruszających jej dobra osobiste w wydaniach serwisu „nocoty.pl”, jakie ukazały się w okresie od dnia 2 września 2013 r. do dnia publikacji niniejszych przeprosin.

Alicja Majewska żali się na małą emeryturę. "Na moje konto wpływa niewiele ponad 1000 zł"

Wysokość emerytury Majewskiej nie wystarcza jej na utrzymanie domu. W związku z tym zmuszona jest do podjęcia decyzji o sprzedaży czterech kątów.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Alicja Majewska otrzymuje małą emeryturę.
Alicja Majewska otrzymuje małą emeryturę. (ons.pl, Fot: ons.pl)
WP

Na piosenkach Majewskiej wychowały się pokolenia. Do dzisiaj śpiewa się utwór "Odkryjemy miłość nieznaną". W 1975 r. artystka przeprowadziła się do domu, w który zainwestowała mnóstwo pieniędzy. Uwielbia spędzać w nim czas. Niestety, 70-letnia artystka musi zrezygnować z mieszkania w tym miejscu i znaleźć coś mniejszego. Wszystko ze względu na ogromne koszta, które przerastają wysokość jej emerytury.

ZOBACZ TAKŻE: Niezwykły koncert ku pamięci Zbigniewa Wodeckiego

WP

- Od wielu lat noszę w portfelu zieloną legitymację, ale na moje konto wpływa niewiele ponad 1000 zł emerytury – powiedziała w "Na Żywo".

- W ogrodzie mam nawodnienie i szczęśliwie nie muszę martwić się o trawę i krzewy, ale kwiaty stojące pod zadaszeniem wymagają troski – opowiadała.

Alicja Majewska jeszcze do niedawna prowadziła bardzo intensywne życie zawodowe. Dochodziło do tego, że zapominała nawet zjeść posiłek w ciągu dnia. Wraz z upływem lat przyszedł czas na zmiany i zadbanie o zdrowie. Przecież ono jest najważniejsze.

WP
WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP