Trwa ładowanie...
d1aggj1

Allan Krupa zrobił babci niespodziankę w szpitalu. Górniak pokazała urocze zdjęcie

Ostatnie dni są ciężkie dla Edyty Górniak. Jej mama przebywa w szpitalu. Na szczęście może liczyć na wsparcie całej rodziny.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Allan Krupa z babcią
Allan Krupa z babcią (Instagram.com)
d1aggj1

Ostatnio pojawiła się informacja, że Edyta Górniak w ostatniej chwili zrezygnowała z jurorowania w programie "The Voice Kids". Problemem były problemy zdrowotne pani Grażyny, mamy wokalistki, która trafiła do szpitala z podejrzeniem udaru. Górniak natychmiast do niej pojechała, aby ją wspierać.

Z tego powodu produkcja musiała znaleźć zastępstwo za diwę. Miejsce w jurorskim fotelu zajmie Cleo. Teraz Edyta spokojnie może poświęcić czas rodzinie. Ostatnio nagrała filmik, w którym Allan Krupa zrobił babci niespodziankę. Nastolatek niespodziewanie odwiedził panią Grażynę z bukietem w kwiatów w szpitalu. Radość mamy wokalistki była nie do opisania.

Potem Edyta Górniak zamieściła zdjęcie Allana Krupy z babcią. Widać na nim, że bardzo się kochają i wspierają. W końcu w rodzinie siła.

d1aggj1

"Tyle dobra od Was, tyle kwiatów i pięknych słów wsparcia dla mojej Mamy... Z całego serca pragnę wszystkim Wam za to Podziękować. Leżałam dziś przy Niej i czytałam Wasze piękne słowa. Widzieć Ją tak pokornie szczęśliwą, że jesteśmy tam wszyscy przy niej dla niej i zdziwioną troską tylu ludzi, to widok wart poświęcenia wszystkiego. #mama" - napisała Górniak.

ZOBACZ TAKŻE: Edyta Górniak zakochana. Rozkwitła przy nowym partnerze

d1aggj1

Podziel się opinią

Share

d1aggj1

d1aggj1