Trwa ładowanie...
d7rpy3l

Alżbeta Lenska czuje się coraz lepiej. Aktorka wraca wreszcie do domu

O jej powrót do zdrowia modliły się tysiące fanów. Dzięki błyskawicznej operacji udało się uratować żonę Rafała Cieszyńskiego. Aktorka czuje się na tyle dobrze, że lekarze wypisali ją ze szpitala. Wszystkim pochwaliła się na Instagramie.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Alżbeta Leńska wraca do zdrowia
Alżbeta Leńska wraca do zdrowia (Instagram.com)
d7rpy3l

- Wracam do domu ze szpitala. Okazało się, że jestem już zdrowsza, że mam coraz więcej sił i mogę wrócić już do domu. Nie wiem, co się stało, słyszałam, że umrę, ale żyję. Kocham was i bardzo dziękuję za wsparcie - powiedziała Lenska w jednym ze swoich Instastories.

   Instagram.com

Kilka dni temu Rafał Cieszyński opublikował na Instagramie żony poruszający wpis, w którym prosił o modlitwę za swoją ukochaną. Okazało się, że w przerwie spektaklu teatralnego aktorce pękł krwiak w głowie. Kiedy trafiła do szpitala, usłyszała od lekarza, że nie ma pewności, czy przeżyje operację. Na szczęście po kilku godzinach udało się ją uratować.

d7rpy3l

Przez ostatnie dni aktorka dziękowała fanom oraz swojemu mężowi.

- Kocham mojego męża i robimy wszystko razem! Kocham moje dzieci i nagle mam luz, żeby one się nie przejmowały i były szczęśliwe, czasem słuchając tego o co czasem proszę - mówiła.

Alżbeta Lenska i Rafał Cieszyński są razem od 12 lat. Nie udzielają wywiadów, nie pozują na ściankach. Poznali się na planie serialu "Anioł Stróż". Ona miała niewielką, drugoplanową rolę. On grał Eryka, Upadłego Anioła, jedną z głównych postaci w serialu. Pobrali się w 2007 r. w Las Vegas. W maju 2011 r. na świat przyszła ich córka Zofia, dwa lata później para świętowała narodziny syna Antoniego.

d7rpy3l

Podziel się opinią

Share

d7rpy3l

d7rpy3l