Trwa ładowanie...

Alżbeta Lenska ma się doskonale. Pokazała przełomowy filmik na Instagramie

Aktorka po pęknięciu tętniaka w głowie i ciężkiej operacji zaczęła nowe życie. Na Instagramie pochwaliła się, że zaczęła już nawet... trenować. Jest to niewątpliwie spory przełom.

Share
Alżbeta Lenska ma się doskonale. Pokazała przełomowy filmik na Instagramie
Źródło: Instagram.com, Fot: Instagram
d47b4c7

Pierwsze informacje o lepszym stanie zdrowia Alżbety Lenskiej ucieszyły fanów. I choć musiała znacznie zwolnić tempo, to pokazuje, że pozytywne nastawienie i wsparcie najbliższych potrafią zdziałać cuda. Z dnia na dzień widoczne są efekty, a na chwilę obecną Lenska ma tyle energii, że mogłaby pewnie obdarzyć nią większość swoich fanów.

Całkiem niedawno udzieliła pierwszego wywiadu. - Wiesz co, pamiętam dokładnie i to jest niesamowite. Ja dziękuję, że to się stało w tym dniu i w ten sposób, bo byliśmy najbliżej szpitala, który ma podobno najlepszą neurochirurgię, czyli Szpitala Bielańskiego. A ja akurat grałam spektakl w Teatrze Komedia. I też cieszę się, że nie stało się to na scenie w trakcie spektaklu. Dosłownie po dwóch krokach do garderoby poczułam bombę w głowie – opowiadała Dorocie Wellman w poruszającej rozmowie.

Na instagramowym profilu aktorki można zobaczyć kolejne postępy. Opublikowała filmik, jak trenuje. Takie momenty pokazują, że nie ma rzeczy niemożliwych. Alżbeta nie załamała się, a wręcz przeciwnie! Zresztą, aktualnie jej profil jest wręcz przepełniony pozytywną energią.

d47b4c7

"Polecam za to cieszyć się dobrymi chwilami i starać się o takie chwile, które kochacie pomimo tego, że dla innych mogą się wydawać dziwne" - pisała pod jednym z postów. Cieszymy się każdą tak pozytywną informacją i życzymy dużo zdrowia.

d47b4c7

Podziel się opinią

Share
d47b4c7
d47b4c7