Trwa ładowanie...
amber heard
10-06-2016 08:06

Amber Heard była w przeszłości aresztowana za pobicie

Żona Johnnego Deppa próbowała wymazać swoją przestępczą przeszłość. Poprosiła policję o usuniecie z jej akt informacji, że była aresztowana za przemoc domową.

Amber Heard była w przeszłości aresztowana za pobicieŹródło: ONS.pl
d4loxus
d4loxus

W 2009 roku Amber Heard pobiła swoją ówczesną partnerkę, Tesyę Van Ree, która znana jest również jako sobowtór Johnnego Deppa. Aktorka została za to aresztowana. Postępowanie w tej sprawnie nie zostało jednak wszczęte, ponieważ incydent wydarzył się na na Międzynarodowym Lotnisku Seattle-Tacoma, a obie kobiety mieszkały w Kalifornii.

Teraz portal Tmz.com donosi, że Heard usiłowała potem usunąć ślad po tym wydarzeniu ze swojej kartoteki: W dniu 14 listopada 2011 roku prawnik Amber, Michele Shaw, wysłał do Departamentu Policji w Seattle list z prośbą o... wymazanie jej historii karnej. Prawnik zwracał uwagę, że zgodnie z prawem stanu Waszyngton, Amber kwalifikuje się do tego, ponieważ nie była wcześniej karana.

Rozstanie Deppa i Heard rozpala emocje już od kilkunastu dni, jednak niemal każdego dnia pojawiają się nowe fakty w tej sprawie. Najpierw, pod koniec maja, dowiedzieliśmy się, że aktorka złożyła pozew o rozwód. Potem oskarżyła męża o przemoc fizyczną. Po wypowiedziach osób z otoczenia aktora, pojawiły się wątpliwości, czy Johnny Depp rzeczywiście mógł kiedykolwiek podnieść rękę na żonę.

Teraz atmosferę podgrzewa fakt, że Amber Heard pobiła swoją poprzednią partnerkę, po czym domagała się wymazania tego faktu z akt.

d4loxus

Media okrzyknęły to rozstanie najdroższym i najgłośniejszym rozwodem w historii. Czas pokaże, czy przeszłość aktorki pogrzebie jej szansę na przywłaszczenie majątku męża.

Co o tym sądzicie?

ONS.pl
Źródło: ONS.pl

Zobacz też: Najdroższe rozwody gwiazd

d4loxus
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4loxus