Trwa ładowanie...
d2ympil

Amber Heard ma nowego chłopaka! Przystojniejszy od Deppa?

Amber Heard, czyli była żona Johnnego Deppa, nie cierpiała długo z powodu rozstania z agresywnym (jej zdaniem) mężem. Znalazła pocieszenie w bogatych ramionach Elona Muska, założyciela PayPala i firmy Tesla. Majątek nowego wybranka szacowany jest na 12,7 mld dolarów!
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Amber Heard
Amber Heard (East News)
d2ympil

Rozpad związku z Deppem był głośno komentowany w USA. Był jednym z największych skandali ostatnich lat. Małżonkowie wdali się w medialny konflikt i postanowili publicznie uprzykrzyć sobie życie. Pojawiły się oskarżenia o przemoc domową i nadużywanie narkotyków.

Jak donosi serwis „TMZ.com” Amber i Elon znają się od lat. Jednak nigdy wcześniej nie łączyło ich nic więcej, niż przyjaźń. Po rozstaniu z mężem, to on służył jej wsparciem i zaprosił do swojego hotelu w Miami.

Nikt ze znajomych Heard nie nazywa ich relacji „randkowaniem", ale nie jest tajemnicą, że ostatnio ta znajomość się zacieśniła - dodał informator portalu.

d2ympil

Elon Musk to południowoafrykański przedsiębiorca i wizjoner, mieszkający od lat w Ameryce. Biznesmen ma już na koncie trzy nieudane małżeństwa, w tym dwa z tą samą kobietą. Amber ma szanse zostać żoną numer cztery?

amber heard,john depp AFP
amber heard,john depp
Elon Musk flickr.com
Elon Musk
Elon Musk Wikimedia Commons - Uznanie Autorstwa CC BY
Elon Musk
Elon Musk Wikimedia Commons - Uznanie Autorstwa CC BY
Elon Musk
d2ympil

Podziel się opinią

Share

d2ympil

d2ympil