Trwa ładowanie...

Amber Heard znowu singielką. Zerwała z miliarderem?

Amber rozstała się ze swoim partnerem Elonem Muskiem. Co było powodem decyzji?

Share
Amber Heard znowu singielką. Zerwała z miliarderem?
Źródło: flickr.com, Fot: Mariya Butd
d10teni

Para zerwała niespodziewanie po roku związku. Podobno powodem ich rozstania były zbyt napięte grafiki. Elon Musk słynie z wielkiego zaangażowania w pracę. Nic dziwnego, jest dyrektorem generalnym i głównym architektem w Tesla Motors oraz członkiem zarządu w SolarCity.

Podobnie to właśnie on zdecydował o rozstaniu. Niedawno rozwiedziona z Johnnym Deppem Amber Heard bardzo to przeżyła. Historie o toksycznej relacji między Amber Heard a Johnny Deppem, oraz zdjęcia, które trafiły do mediów, do dziś wprawiają w osłupienie. Aktorka myślała, że zazna miłości w ramionach Elona, jednak to też skończyło się niepowodzeniem. Mimo to, twierdzi, że pozostaną przyjaciółmi z byłym partnerem. Wyznała to na swoim koncie na Instagramie.

"Życie na oczach wszystkich oznacza, że trzeba się tłumaczyć wielu osobom, bardzo często. W tym przypadku chciałabym pozostać bardziej milcząca. Mimo, że zerwaliśmy, Elon i ja głęboko o siebie dbamy i pozostajemy blisko. Dziękuję za wsparcie, szacunek i prywatność w trakcie tego trudnego, tak ludzkiego czasu."

d10teni

Elon jest tego samego zdania co Amber. Twierdzi, że choć na chwilę obecną dystans jest przeszkodą, nikt nie wie co zdarzy się w przyszłości. Napisał tak pod jej zdjęciem na Instagramie. Czy myśli, że kiedyś do siebie wrócą?

d10teni

Podziel się opinią

Share
d10teni
d10teni