ycipk-1bb2l4

Amerykański muzyk ofiarą brutalnego napadu. Doszło do próby zabójstwa

Frontman amerykańskiej metalowej grupy Pro–Pain został napadnięty. Gary Meskil padł w Brukseli ofiarą kradzieży i próby zabójstwa.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Zespół Pro-Pain
Zespół Pro-Pain (Facebook.com)
ycipk-1bb2l4

Do napadu doszło w poniedziałkowy wieczór w Brukseli, która jest jednym z przystanków trasy koncertowej grupy. Jak można dowiedzieć się z oświadczenia opublikowanego przez kolegów z zespołu Meskila, skradziono mu portfel, kartę kredytową i paszport. Muzyk został zaatakowany przez gang napastników – ciosy w głowę zadawano mu m.in. szpikulcem do lodu. Policja skonfiskowała więcej niż jedną broń i ustala tożsamość niektórych podejrzanych, informuje portal blabbermouth.net.

Meskil został niezwłocznie przewieziony do szpitala, gdzie opatrzono jego obrażenia (kilka ran na twarzy i złamania szczęki). Artysta stracił dużo krwi, jest na silnych lekach przeciwbólowych, ale jego stan się ustabilizował. Wszystko jest na dobrej drodze, by wrócił do zdrowia, ale lekarze nie ukrywają, że w przyszłości może potrzebować operacji.

Po mrożącym krew w żyłach incydencie zespół Pro-Pain był zmuszony odwołać koncerty, które miał się odbyć 7 i 8 czerwca w Belgii i Niemczech. Gary Meskil, jak podaje portal nieuwsblad.be, jeszcze wczoraj przebywał w szpitalu, ale obecnie wraca do siebie w domu przyjaciela w Belgii.

ycipk-1bb2l4
Polub WP Gwiazdy
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-1bb2l4

ycipk-1bb2l4
ycipk-1bb2l4