Trwa ładowanie...
d197nux
Muzyka

Amerykański zespół P.O.D. na albumie Rymcerzy

Zgodnie z zapowiedzią Rymcerze ujawnili kim jest zagraniczna gwiazda, którą usłyszymy na ich albumie "Nie zmarnuj swojego życia". W utworze "Więcej miłości" pojawi się zespół P.O.D.. Autorzy hitów "Alive”, "Youth of the nation" mają na swoim koncie ponad 12 milionów sprzedanych płyt. 30 października do sieci trafi teledysk, który Rymcerze zrealizowali w Nowym Jorku i Warszawie.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Amerykański zespół P.O.D. na albumie Rymcerzy
(Materiały prasowe)
d197nux

Polscy raperzy i legendarny zespół z gatunku nu metal to połączenie, które może zaskakiwać.

– Od lat P.O.D. jest dla nas inspiracją. Pewnego dnia pomyślałem o wspólnym nagraniu piosenki do projektu "Nie Zmarnuj Swojego Życia", który prowadzimy z Dj Yonasem. Niemożliwe stało się możliwe. Mamy wspólny utwór i teledysk – mówi Bęsiu z zespołu Rymcerze.

W ramach projektu profilaktycznego "Nie Zmarnuj Swojego Życia" raperzy poruszają serca wielu tysięcy młodych ludzi. Od 2013 r. dotarli do 260 tys. uczniów na spotkaniach w ponad 400 placówkach edukacyjnych w Polsce i na świecie. Co roku docierają ze swoim projektem również do młodzieży polonijnej w USA.

   Materiały prasowe

– To, co robią Rymcerze jest piękną sprawą. Oni walczą o młode pokolenie. Rozumiem to świetnie, ponieważ razem z ruchem "The Whosoevers" pomagam młodzieży w odnalezieniu swojej pasji i drogi życiowej – dodaje Sonny Sandoval, lider zespołu P.O.D..

d197nux

Efekty niecodziennej współpracy poznamy już w najbliższy poniedziałek. W Internecie ukaże się teledysk do piosenki "Więcej Miłości". Póki co, raperzy nie chcą zdradzać szczegółów związanych z klipem. Wiemy jedynie, że zdjęcia do teledysku zostały zrealizowane w USA i w Polsce. Rymcerze we wrześniu polecieli do Nowego Jorku, gdzie nakręcono część ujęć.

Oprócz P.O.D. gościnnie na albumie "Nie zmarnuj swojego życia" pojawiają się jedni z najpopularniejszych raperów w Polsce: Tau oraz Zeus. Ponadto swojego głosu udzielił finalista "The Voice of Poland" Mateusz Krautwurst oraz TaLLib.

Album ukaże się 17 listopada w dobrych sklepach muzycznych na terenie całego kraju. Album jest dostępny w przedsprzedaży na stronie: www.sklep.antidotumrecords.pl

d197nux

Podziel się opinią

Share

d197nux

d197nux