Trwa ładowanie...

Amnezja, udary, poważny wypadek. Nawet to nie jest w stanie powstrzymać zwariowanego Malcolma!

Frankie Muniz, główny bohater sitcomu "Zwariowany świat Malcolma", opowiadał o swoich problemach ze zdrowiem. W ostatnim odcinku amerykańskiego "Tańca z gwiazdami" zwierzył się, że cierpiał na amnezję, przeszedł klika udarów i
poważny wypadek samochodowy. Nie zdradził jednak, że wieczorem ma zamiar się zaręczyć.

Share
Amnezja, udary, poważny wypadek. Nawet to nie jest w stanie powstrzymać zwariowanego Malcolma!Źródło: Getty Images
d2acng4

Amnezja

Kiedy magazyn "People" zapytał go o rolę Malcolma, ten odparł, że zupełnie nie pamięta nagrywania odcinków. Serial był emitowany przez 6 lat, aż trudno uwierzyć, że jego wspomnienia zostały całkowicie wymazane. – To jest coś, o czym naprawdę nie chciałem mówić – zdradził aktor opisując swoje problemy z amnezją.

SPL/East News
Źródło: SPL/East News

Kiedy szukał pomocy u specjalistów, ci rozkładali ręce – Za każdym razem, kiedy szedłem do lekarza mówili mi, że jestem szalony – zwierzał się w rozmowie z magazynem "People". – Dlatego myślałem, że mój mózg po prostu taki jest, że to normalne – dodał.

d2acng4

Twierdzi, że miał także kilka bądź kilkanaście mini zawałów lub przejściowe ataki niedokrwienne. Prawdopodobnie właśnie one spowodowały amnezję. – Przez ostatnie 10 lat moja mama przypominała mi ważne zdarzenia czy wycieczki, w których braliśmy udział, ale dla mnie to były nowe historie – mówił magazynowi "People". Twierdzi także, że miewa przebłyski pamięci. Przypomina sobie jakieś wydarzenia w losowych momentach.

Kilka lat po zakończeniu emisji "Zwariowanego świata Malcolma", Muniz brał udział w zawodach jako profesjonalny kierowca wyścigowy. W 2009 r. doszło do bardzo poważnego wypadku. – Złamałem kręgosłup, zraniłem ręce i żebra – mówił w "Tańcu z gwiazdami". – Mam 31 lat, ale czuje się, jakbym miał ciało 71-latka. Mimo to, robię wszystko co mogę, aby o nie dbać – zwierzał się w zeszłorocznej rozmowie dla "People".

Mimo problemów zdrowotnych, aktor poświęca się swojej pasji: tańcu. – Nie wiedziałem nawet, że potrafię tańczyć, ale teraz kiedy to robię, nie chce przestawać – komentuje. W 25 sezonie "Tańca z gwiazdami" zdobył trzecie miejsce ze swoją partnerką Witney Carson. Teraz wcielił się w rolę jurora w wersji programu dla juniorów.

d2acng4

Prawdziwa miłość

Aktor w trudnych chwilach może liczyć na wsparcie swojej wieloletniej partnerki Paige Price. Pomaga mu w walce z amnezją. – Pisze w szczegółach dziennik, jest pisarką. Mogę przeczytać cokolwiek napisała i wspomnienia do mnie powracają. To bardzo pomocne – mówił w rozmowie z "Independent".

W poniedziałek Muniz poprosił ją o rękę. Powiedziała tak. – Franciszku Munizie IV, jesteś dla mnie więcej niż marzeniem. Kocham każdy kawałek ciebie i doceniam cię bardziej każdego dnia. Nie mogę się doczekać, aż będę twoją żoną – napisała Paige na swoim Instagramie. Miejmy nadzieje, że zła zdrowotna passa Muniza się skończy i młoda para nie będzie miała powodów do zmartwień.

d2acng4
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2acng4
d2acng4