Trwa ładowanie...

Andrzej Grabowski jako Jarosław Kaczyński. Patryk Vega pokazał zdjęcie

Patryk Vega pracuje nad kolejnym filmem "Polityka". Reżyser chce obnażyć kulisy polskiej sceny politycznej. Do sieci wypłynęły kolejne zdjęcia.

Andrzej Grabowski jako Jarosław Kaczyński. Patryk Vega pokazał zdjęcieŹródło: East News
do0aw8d
do0aw8d

Patryk Vega pracuje już nad kolejnym filmem. Jak zawsze w przypadku reżysera będzie to mocny strzał. Według medialnych przekazów politycy Prawa i Sprawiedliwości juz drżą na myśl o tym, co zostanie pokazane w filmie. Vega powoli zdradza, kto pojawi się w produkcji i kogo zagra.

Tym razem na Instagramie Patryka Vegi zostało opublikowane zdjęcie Andrzeja Grabowskiego. Aktor jest ucharakteryzowany na Jarosława Kaczyńskiego. Pozuje z kotem, ulubionym zwierzęciem Prezesa.

- Najlepszy przyjaciel Prezesa. Andrzej Grabowski na planie nowego filmu - napisał reżyser.

ZOBACZ: Rozenek potwierdza, że zagra u Patryka Vegi. "To będzie ktoś zupełnie inny ode mnie"

Post wzbudził spore zainteresowanie fanów.

do0aw8d

- Taka niewdzięczna rola. Musi być ciężko grać prezesa. A czy prezes w filmie jak w życiu "dopadnie" kotka?
- O człowieku! Jak pan Andrzej chudziutki.
- Ale to zdjęcie jest bardzo sympatyczne. Poczciwy Kaczorek.

W ostatnich tygodiach sporo emocji wywołała też scena z filmu z udziałem Antka Królikowskiego. Aktor wciela się w Bartłomieja Misiewicza, protegowanego byłego ministra obrony Antoniego Macierewicza. W scenie, którą opublikował Vega zasugerowany został romans między Misiewiczem a Macierewiczem.

"Polityka" ma bez ogródek pokazywać kulisy polskiego sejmu. W filmie zobaczymy bohaterów łudząco podobny do autentycznych postaci znanych z programów informacyjnych. Nie zabraknie więc odwołań do m.in. Jarosława Kaczyńskiego, Mateusza Morawieckiego, Grzegorza Schetyny czy Tadeusza Rydzyka.

do0aw8d
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
do0aw8d