Trwa ładowanie...
rozstanie

Andrzej Grabowski nie zamierza składać pozwu o rozwód!

Chociaż Andrzej Grabowski i Anita Kruszewska utrzymują, że ich małżeństwa nie da się już uratować, żadne z nich nie złożyło w sądzie pozwu o rozwód. Okazuje się, iż lubiany aktor nie zamierza jako pierwszy przyłożyć do tego ręki. Dlaczego?

Share
Andrzej Grabowski nie zamierza składać pozwu o rozwód!
Źródło: AKPA
d2rcafl

Sprawa ta budzi wiele emocji przede wszystkim ze względu na stan zdrowia żony artysty. Kobieta przeszła dwa poważne wylewy i wciąż nie odzyskała pełnej sprawności. Dodatkowo zarzuca mężowi, że w ogóle jej nie pomaga i wręcz porzucił ją w chorobie. Z tego powodu Grabowski nie chce jako pierwszy złożyć pozwu rozwodowego.

- Andrzej wolałby, żeby to Anita złożyła papiery do sądu. Nie chce być postrzegany jako mężczyzna, który porzucił żonę w potrzebie - powiedział znajomy pary w rozmowie z "Faktem".

W dodatku małżonkowie wzajemnie obarczają się winą za rozpad swojego związku. Aktor utrzymuje, że to jego żona wyprowadziła się z ich wspólnego domu i wraz z adwokatem przygotowuje już pozew rozwodowy. Kruszewska natomiast wciąż podtrzymuje swoje stanowisko twierdząc, że decyzja o rozstaniu należała do jej męża.

d2rcafl

- Prawda obroni się sama i to jest coś, w co wierzę - powiedziała w jednym z wywiadów.

To, czy do ich rozwodu rzeczywiście dojdzie, okaże się w ciągu kilku najbliższych miesięcy. Wszystko wskazuje jednak na to, że do tego czasu jeszcze wiele może się wydarzyć.

Zobacz także: To nie Andrzej Grabowski podjął decyzję o rozwodzie!

d2rcafl

Podziel się opinią

Share
d2rcafl
d2rcafl