Trwa ładowanie...

Andrzej Grabowski nie zamierza składać pozwu o rozwód!

Chociaż Andrzej Grabowski i Anita Kruszewska utrzymują, że ich małżeństwa nie da się już uratować, żadne z nich nie złożyło w sądzie pozwu o rozwód. Okazuje się, iż lubiany aktor nie zamierza jako pierwszy przyłożyć do tego ręki. Dlaczego?

Andrzej Grabowski nie zamierza składać pozwu o rozwód!Źródło: AKPA
d45gcfs
d45gcfs

Sprawa ta budzi wiele emocji przede wszystkim ze względu na stan zdrowia żony artysty. Kobieta przeszła dwa poważne wylewy i wciąż nie odzyskała pełnej sprawności. Dodatkowo zarzuca mężowi, że w ogóle jej nie pomaga i wręcz porzucił ją w chorobie. Z tego powodu Grabowski nie chce jako pierwszy złożyć pozwu rozwodowego.

- Andrzej wolałby, żeby to Anita złożyła papiery do sądu. Nie chce być postrzegany jako mężczyzna, który porzucił żonę w potrzebie - powiedział znajomy pary w rozmowie z "Faktem".

W dodatku małżonkowie wzajemnie obarczają się winą za rozpad swojego związku. Aktor utrzymuje, że to jego żona wyprowadziła się z ich wspólnego domu i wraz z adwokatem przygotowuje już pozew rozwodowy. Kruszewska natomiast wciąż podtrzymuje swoje stanowisko twierdząc, że decyzja o rozstaniu należała do jej męża.

- Prawda obroni się sama i to jest coś, w co wierzę - powiedziała w jednym z wywiadów.

d45gcfs

To, czy do ich rozwodu rzeczywiście dojdzie, okaże się w ciągu kilku najbliższych miesięcy. Wszystko wskazuje jednak na to, że do tego czasu jeszcze wiele może się wydarzyć.

fot. AKPA AKPA
fot. AKPA Źródło: AKPA
AKPA
Źródło: AKPA

Zobacz także: To nie Andrzej Grabowski podjął decyzję o rozwodzie!

d45gcfs
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d45gcfs