Trwa ładowanie...
d108kao

Andrzej Grabowski spotyka się z krakowską aktorką

Andrzej Grabowski od jakiegoś czasu jest widywany w towarzystwie pewnej kobiety. To aktorka Aldona Grochal. Aktor nie chce jednak komentować sprawy.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Andrzej Grabowski nie jest samotny
Andrzej Grabowski nie jest samotny (Forum)
d108kao

Andrzej Grabowski (67 l.) pojawił się na premierze filmu w towarzystwie kobiety. Później para widziana była w centrum handlowym. Choć aktor nie chce komentować tej sprawy, "Rewia" donosi, że tajemnicza kobieta to Aldona Grochal (65 l.), znana krakowska aktorka, którą Grabowski zna od wielu lat.

Grabowski, Grochal i jej nieżyjący już mąż Zbigniew Ruciński pracowali razem w krakowskim Starym Teatrze. Ruciński zmarł w 2018 r. po kilkumiesięcznej walce z nowotworem.

Grabowski, który sam przechodził trudne chwile po rozwodzie, wspierał Grochal w czasie żałoby. Być może teraz ta przyjaźń przerodzi się w coś więcej.

d108kao

Aktor, który wyjątkowo rzadko komentuje swoje życie prywatne, nie odniósł się jeszcze do tych plotek i raczej długo się to nie stanie.

Ale już z jego ostatnich wypowiedzi można było wnioskować, że nie jest singlem:

- Tak się moje życie poskładało, że w ostatnim czasie jechałem na nie samotnie [na wakacje - przyp. red], a wczasy wcale nie są takie urocze solo. Ale w tym roku już ich sam nie spędzałem. Były bardzo udane i uważam wręcz, że za krótkie - mówił w jednym z wywiadów.

Zobacz także: Andrzej Grabowski o "Polityce": "Zawsze lubiłem koty, ale to nie ma nic wspólnego z Jarosławem Kaczyńskim"

d108kao

Podziel się opinią

Share

d108kao

d108kao