Trwa ładowanie...
andrzej nejman
Unicorn
28-03-2024 13:56

Andrzej Nejman zabrał syna na urodziny teatru. Podobni?

Andrzej Nejman pojawił się na evencie z okazji 15. urodzin Teatru Kamienica. Aktor zabrał ze sobą syna, 17-letniego Jakuba.

Andrzej Nejman zabrał syna na urodziny teatruAndrzej Nejman zabrał syna na urodziny teatruŹródło: AKPA, fot: AKPA
d27achg
d27achg

Andrzej Nejman zdobył rozpoznawalność dzięki roli Waldka w słynnym serialu "Złotopolscy". Na przestrzeni lat aktora można było oglądać nie tylko w produkcjach filmowych i telewizyjnych, lecz również na deskach teatru. Nejman przez przeszło dwie dekady związany był z warszawskim Teatrem Kwadrat, a od 2010 roku pełnił funkcję dyrektora placówki. W ubiegłym roku o aktorze zrobiło się głośno w kontekście oskarżeń, które pracownicy teatru wysunęli pod jego adresem na łamach "Gazety Wyborczej". Aktor został posądzony m.in. o obrażanie podwładnych. "Wyborcza" donosiła też o mieszkaniu, które teatr wynajmował od fundacji jego żony, Małgorzaty.

W obliczu doniesień na temat Nejmana Rafał Trzaskowski rozpisał konkurs na nowego dyrektora Teatru Kwadrat. W placówce przeprowadzono też kontrolę, która według "GW" wykazała pewne nieprawidłowości. Niedługo później Nejman pożegnał się z posadą dyrektora teatru - konkurs na to stanowisko wygrała bowiem Ewa Wencel.

Andrzej Nejman z synem na salonach. Wybrali się na urodziny teatru

W ostatnich tygodniach Andrzej Nejman dość często pojawiał się na salonach. W połowie marca aktor gościł na gali Top Seriale 2024 i wówczas zabrał ze sobą córkę, Martę. We wtorek Nejman wybrał się zaś na event z okazji urodzin Teatru Kamienica i wówczas ponownie mógł liczyć na towarzystwo członka rodziny. Tym razem aktor przyprowadził ze sobą syna, 17-letniego Jakuba.

d27achg

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Dorota Szelągowska mówi o karierze syna i otwiera się na temat obecnych relacji z Adamem Sztabą

Podczas wydarzenia Andrzej Nejman i jego syn nie zdecydowali się pozować razem na ściance. Obecnym na miejscu fotoreporterom udało się jednak uwiecznić aktora i jego potomka, gdy ci zmierzali na wydarzenie. Nejman na event z okazji 15. urodzin Teatru Kamienica przybył w dość swobodnym stroju - dżinsach oraz czarnej koszuli, na którą narzucił dżinsową kurtkę. Nastoletni syn aktora na tę okazję wybrał zaś granatową koszulę, brązowy płaszcz oraz sportowe buty.

Warto dodać, że w ubiegłym roku Andrzej Nejman i jego syn odwiedzili razem studio "Dzień Dobry TVN". Wówczas w rozmowie z Małgorzatą Rozenek i Krzysztofem Skórzyńskim Nejman opowiedział nieco o pracy w teatrze i rodzinie, głos zabrał również jego syn. 15-letni wówczas Jakub zdradził, że nie planuje pójść w ślady znanego taty i związać swych losów z teatrem. Nejman i jego syn zdradzili również, jak spędzają wspólny czas. Aktor wspomniał o obozie żeglarskim, na który zabrał pociechy oraz wspólnej wyprawie przez Bałtyk. Jakub wyznał zaś, iż uwielbia samochodowe przejażdżki w towarzystwie ojca.

d27achg

Bardzo lubię jeździć z tatą samochodem. To jest taka prozaiczna rzecz, ale słuchamy sobie muzyki, rozmawiamy i to jest takie przyjemne i miłe - powiedział Jakub w "DD TVN".

Zobaczcie, Jak Andrzej Nejman i jego syn prezentowali się na urodzinach Teatru Kamienica.

Andrzej Nejman zabrał syna na urodziny teatru KAPIF
Andrzej Nejman zabrał syna na urodziny teatruŹródło: KAPIF, fot: KAPIF.pl
Andrzej Nejman zabrał syna na urodziny teatru KAPIF
Andrzej Nejman zabrał syna na urodziny teatruŹródło: KAPIF, fot: KAPIF.pl
d27achg
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d27achg