Trwa ładowanie...
01-03-2010 08:03

Andrzej Sołtysik: Mój rozwód trwał krótko

Andrzej Sołtysik: Mój rozwód trwał krótko
d2oairv
d2oairv

Choć byli razem ponad dziesięć lat, potrzebowali tylko kilkudziesięciu minut by ich małżeństwo przestało istnieć. Andrzej Sołtysik (44 l.) i Shadia Nugud (32 l.) od czwartku oficjalnie nie są już razem. _- Wszystko trwało krótko, choć nie było to łatwe... Sąd orzekł rozwód bez orzekania o winie. Tak się rozwodzą kulturalni ludzie -_ tylko w _Fakcie_ opowiada dziennikarz.

– Nie był to najszczęśliwszy dzień mego życia – zwierza się Faktowi Sołtysik. Andrzej i półkrwi Arabka Shadia Ahmed Mohamed Nugud (32 l.) byli małżeństwem od września 2003 roku. Mimo, że w krajach arabskich do własnego imienia dodaje się imiona ojca, dziadka i pradziadka, to Shadia nie chciała przyjąć po ślubie nazwiska męża i posługiwała się w Polsce tylko imieniem i nazwiskiem – Shadia Nugud. – Może powinno to mi dać już wtedy do myślenia? – zastanawia się teraz Andrzej.

Para poznała się 10 lat temu w Centrum Handlowym Zakopianka, gdzie Sołtysik prowadził imprezę, a piękna Nadia pracowała jako modelka. – No, zakochałem się –uśmiecha się do swych wspomnień Sołtysik. – Nasz związek przetrwał 10 lat... –wzdycha.

Trudno powiedzieć, co było przyczyną ich rozwodu. Jak twierdzą nasi informatorzy, Shadia była bardzo zazdrosna o męża. Nie pozwalała mu chodzić samemu na żadne imprezy, co przy jego zawodzie było wręcz niewykonalne. No i dostawała wręcz szału, gdy widziała męża rozmawiającego z inną kobietą...

– Robią na nim wrażenie powłóczyste spojrzenia blondynek z dużym biustem – mówiła w jednym z magazynów. – Myśli, że patrzą tylko na niego... Czyżby to właśnie zazdrość zabiła tę miłość? To wiedzą już tylko oni. Teraz byłych małżonków czeka jeszcze podział majątku. – Wszytko jest już ustalone, trzeba tylko przeprowadzić wiele formalności – mówi dziennikarz.

Polecamy w wydaniu internetowym efakt.pl:

Monika Richardson: Nie jestem starym próchnem

d2oairv
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Wyłączono komentarze

Jako redakcja Wirtualnej Polski doceniamy zaangażowanie naszych czytelników w komentarzach. Jednak niektóre tematy wywołują komentarze wykraczające poza granice kulturalnej dyskusji. Dbając o jej jakość, zdecydowaliśmy się wyłączyć sekcję komentarzy pod tym artykułem.

Redakcja Wirtualnej Polski
d2oairv