Trwa ładowanie...

Andrzej Wrona wspiera Zofię Zborowską. Aktorka uległa kontuzji

Jakiś czas temu w mediach gruchnęła wieść o nowym związku w show-biznesie. Chodzi o Andrzeja Wronę i Zosię Zborowską. Okazuje się, że ich związek przechodzi sprawdzian.

Share
Andrzej Wrona wspiera Zofię Zborowską. Aktorka uległa kontuzji
Źródło: East News, Fot: East News
d2271fc

We wrześniu nieśmiało plotkowano o domniemanym związku siatkarza i aktorki. Wówczas sieć niespodziewanie obiegły zdjęcia z wesela koleżanki. Oficjalnie doniesienia Wrona i Zborowska potwierdzili na Instagramie. Opublikowali wspólne zdjęcie.

ZOBACZ TAKŻE: Zborowska nakłania do bycia eko: "Można pić wodę z kranu!"

"Jeśli ma już to iść viralem to niech idzie" - napisała aktorka pod wspólną fotografią. Od razu posypały się gratulacje. Gwiazdorska para zaliczyła już nawet debiut na ściance podczas Balu Mistrzów Sportu. Widać, że doskonale się dogadują!

d2271fc

Jak donosi "Rewia", Zborowska ma problemy ze zdrowiem. - Ma uszkodzone ścięgna i nie może chodzić - zdradza informator tygodnika. W tak trudnym okresie aktorka potrzebuje wsparcia. I znajduje je u sportowca.

- Od razu zaczął wydzwaniać po znajomych fizjoterapeutach. Jednocześnie stara się podtrzymać Zofię na duchu - mówi znajomy w "Rewii". Zdaje się, że Wronie naprawdę zależy na Zborowskiej. Nawet rodzice aktorki są zachwyceni partnerem córki. - Wierzą, że z jego pomocą szybko dojdzie do zdrowia - czytamy na łamach "Rewii".

To niewątpliwie duży sprawdzian dla ich świeżej znajomości. Zdaje się, że zdają go na 5 z wielkim plusem.

d2271fc

Podziel się opinią

Share
d2271fc
d2271fc