Trwa ładowanie...
ycipk-3dx2dq

Andrzej Wrona wspiera Zofię Zborowską. Aktorka uległa kontuzji

Jakiś czas temu w mediach gruchnęła wieść o nowym związku w show-biznesie. Chodzi o Andrzeja Wronę i Zosię Zborowską. Okazuje się, że ich związek przechodzi sprawdzian.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Ich związek kwitnie
Ich związek kwitnie (East News, Fot: East News)
ycipk-3dx2dq

We wrześniu nieśmiało plotkowano o domniemanym związku siatkarza i aktorki. Wówczas sieć niespodziewanie obiegły zdjęcia z wesela koleżanki. Oficjalnie doniesienia Wrona i Zborowska potwierdzili na Instagramie. Opublikowali wspólne zdjęcie.

ZOBACZ TAKŻE: Zborowska nakłania do bycia eko: "Można pić wodę z kranu!"

ycipk-3dx2dq

"Jeśli ma już to iść viralem to niech idzie" - napisała aktorka pod wspólną fotografią. Od razu posypały się gratulacje. Gwiazdorska para zaliczyła już nawet debiut na ściance podczas Balu Mistrzów Sportu. Widać, że doskonale się dogadują!

Jak donosi "Rewia", Zborowska ma problemy ze zdrowiem. - Ma uszkodzone ścięgna i nie może chodzić - zdradza informator tygodnika. W tak trudnym okresie aktorka potrzebuje wsparcia. I znajduje je u sportowca.

- Od razu zaczął wydzwaniać po znajomych fizjoterapeutach. Jednocześnie stara się podtrzymać Zofię na duchu - mówi znajomy w "Rewii". Zdaje się, że Wronie naprawdę zależy na Zborowskiej. Nawet rodzice aktorki są zachwyceni partnerem córki. - Wierzą, że z jego pomocą szybko dojdzie do zdrowia - czytamy na łamach "Rewii".

To niewątpliwie duży sprawdzian dla ich świeżej znajomości. Zdaje się, że zdają go na 5 z wielkim plusem.

ycipk-3dx2dq

Podziel się opinią

Share

Bądź z nami na bieżąco

tick Lubię to

na Facebooku


ycipk-3dx2dq

ycipk-3dx2dq
ycipk-3dx2dq