Trwa ładowanie...
d3x7jth

Andżelika Piechowiak została mamą. "To jest po prostu kosmos"

38-letnia aktorka podzieliła się swoim szczęściem, które przyszło na świat w bardzo wyjątkowym dniu. Tylu okazji do świętowania jeszcze nie miała.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

Andżelika Piechowiak i Rafał Olejniczak zostali rodzicami
Andżelika Piechowiak i Rafał Olejniczak zostali rodzicami (Instagram.com)
d3x7jth

- 23 września - w pierwszy dzień jesieni i zodiakalnej Wagi, naszą drugą rocznicę ślubu, w niedzielę, w samo południe, pewna młoda dama postanowiła zaszczycić świat swoją obecnością, czyniąc ten dzień absolutnie najpiękniejszym w naszym życiu – napisała Piechowiak pod zdjęciem rączki córeczki na Instagramie.

- Można sobie różne rzeczy wyobrażać, ale to jest po prostu kosmos – dodała szczęśliwa mama.

Przypomnijmy, że Piechowiak nie rezygnowała z pracy niemal do ostatniej chwili.

d3x7jth

- Czuję się bardzo dobrze. Zdrowie i kondycja mi dopisują, a ciążę znoszę lepiej niż się spodziewałam. Miałam to szczęście, że nie dotknęły mnie żadne ciążowe dolegliwości. Mam dużo siły i energii. Jedyne, z czego musiałam zrezygnować to moje ukochane szpilki. Zamieniłam je na buty brytyjskiej królowej – mówiła trzy miesiące temu "Party".

Ciężarną Piechowiak można było oglądać na scenie dwóch warszawskich teatrów. Poza tym gwiazda jest właścicielką Agencji Produkcyjnej Palma i przygotowywała nową sztukę "Czarna komedia", w reżyserii Tomasza Sapryka. Pierwszy pokaz przedpremierowy odbył się 15 września.

Widzowie mogą też znać Andżelikę Piechowiak z "M jak miłość", gdzie od 2008 r. wcielała się w postać Mirki, koleżanki Kingi Zduńskiej. W najbliższym czasie będzie musiała zwolnić tempo i skupić na tym, co teraz w jej życiu najważniejsze.

d3x7jth

Młodej mamie serdecznie gratulujemy!

Oglądaj swoje ulubione programy za darmo na komputerze, telefonie i telewizorze! Sprawdź WP Pilot!

icon info

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

d3x7jth

Podziel się opinią

Share
d3x7jth
d3x7jth