Trwa ładowanie...
d2bgeq4
News

Anella nie przestaje szokować. "Wolę pięknie wyglądać w naturalnym futrze niż podrobionym"

Echa po wizytach Anelli w programach śniadaniowych nie milkną. Głównie za sprawą tego, że "żywa Barbie" systematycznie przypomina o sobie i szokuje zdjęciami oraz wpisami na Instagramie. Tym razem poruszyła kwestię naturalnych futer.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Anella w naturalnym futrze.
Anella w naturalnym futrze. (Instagram.com)
d2bgeq4

Anella budzi kontrowersje głównie za sprawą swojego wyglądu i tego, że licznymi operacjami próbuje upodobnić się do popularnej lalki. Odkąd po raz pierwszy udzieliła wywiadu, praktycznie codziennie pojawiały się artykuły na jej temat.

Tym razem "polska żywa Barbie" opublikowała zdjęcie w naturalnym futrze. Nie trzeba było długo czekać na to, żeby pojawiły się negatywne komentarze. A należy zaznaczyć, że noszenie naturalnych futer jest aktem okrucieństwa wobec niewinnych zwierząt.

"Żywa Barbie" wznieciła ogień opinią, którą opublikowała również na swoim InstaStories.

d2bgeq4

"Przejmujecie się zwierzątkami - ok. Bardzo to empatyczne. Ja osobiście wolę pięknie wyglądać w naturalnym futrze niż podrobionym. A może odpowiadają Państwu półnagie zdjęcia? Tak można wnioskować – "futrom mówimy nie - pokaż piersi, pokaż nogi, talię". Taka podpucha bym się rozebrała?” - oznajmiła na profilu.

Komentarz Anelli. Instagram.com
Komentarz Anelli. (Instagram.com)

W dalszej części użyła argumentów z uchodźcami.

"Może czas także spojrzeć na uchodźców. Fale migrantów burzących ład w Europie, gdzie człowiek zabija drugiego człowieka. Być może kiedyś ktoś padnie ich ofiarą i co wówczas? Ale widocznie życie zwierzątek (które przynoszą wściekliznę i inne choroby) jest ważniejsze od człowieka. Często nam bliskiego."

d2bgeq4

Nie pierwszy raz Anella publicznie ogłosiła swoje poględy. Za każdym razem wywołują one sporą burzę wśród internautów.

Zgadzacie się z argumentami Anelli?

d2bgeq4

Podziel się opinią

Share
d2bgeq4
d2bgeq4