Trwa ładowanie...
Anella
28-12-2017 13:32

Anella nie przestaje szokować. "Wolę pięknie wyglądać w naturalnym futrze niż podrobionym"

Echa po wizytach Anelli w programach śniadaniowych nie milkną. Głównie za sprawą tego, że "żywa Barbie" systematycznie przypomina o sobie i szokuje zdjęciami oraz wpisami na Instagramie. Tym razem poruszyła kwestię naturalnych futer.

Anella nie przestaje szokować. "Wolę pięknie wyglądać w naturalnym futrze niż podrobionym"Źródło: Instagram.com
d43pukj
d43pukj

Anella budzi kontrowersje głównie za sprawą swojego wyglądu i tego, że licznymi operacjami próbuje upodobnić się do popularnej lalki. Odkąd po raz pierwszy udzieliła wywiadu, praktycznie codziennie pojawiały się artykuły na jej temat.

Tym razem "polska żywa Barbie" opublikowała zdjęcie w naturalnym futrze. Nie trzeba było długo czekać na to, żeby pojawiły się negatywne komentarze. A należy zaznaczyć, że noszenie naturalnych futer jest aktem okrucieństwa wobec niewinnych zwierząt.

"Żywa Barbie" wznieciła ogień opinią, którą opublikowała również na swoim InstaStories.

d43pukj

"Przejmujecie się zwierzątkami - ok. Bardzo to empatyczne. Ja osobiście wolę pięknie wyglądać w naturalnym futrze niż podrobionym. A może odpowiadają Państwu półnagie zdjęcia? Tak można wnioskować – "futrom mówimy nie - pokaż piersi, pokaż nogi, talię". Taka podpucha bym się rozebrała?” - oznajmiła na profilu.

Komentarz Anelli. Instagram.com
Komentarz Anelli. Źródło: Instagram.com

W dalszej części użyła argumentów z uchodźcami.

"Może czas także spojrzeć na uchodźców. Fale migrantów burzących ład w Europie, gdzie człowiek zabija drugiego człowieka. Być może kiedyś ktoś padnie ich ofiarą i co wówczas? Ale widocznie życie zwierzątek (które przynoszą wściekliznę i inne choroby) jest ważniejsze od człowieka. Często nam bliskiego."

Nie pierwszy raz Anella publicznie ogłosiła swoje poględy. Za każdym razem wywołują one sporą burzę wśród internautów.

Zgadzacie się z argumentami Anelli?

d43pukj
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d43pukj