Trwa ładowanie...
d4csaro
News

Anella przed operacjami wystąpiła w teledysku rapera. Wyglądała zupełnie inaczej

O Anelli zrobiło się głośno za sprawą jej wizerunku. Sporo ludzi zadaje sobie pytanie, jak wyglądała przed operacjami i… kim tak naprawdę jest osoba, która upodabnia się do lalki Barbie. Internauci wypatrzyli, że przed metamorfozą wystąpiła w teledysku znanego rapera. Trudno ją rozpoznać.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Anella wystąpiła w teledysku rapera.
Anella wystąpiła w teledysku rapera. (Instagram.com)
d4csaro

Dookoła wyglądu Anelli jest mnóstwo emocji. Ludzie nie potrafią zrozumieć, w jakim celu człowiek decyduje się na tak dużą ingerencję w swoje ciało i zadają pytanie, jak wyglądała przed operacjami.

I choć "żywa Barbie" dzielnie utrzymywała w tajemnicy swój poprzedni wizerunek, to nie do końca się jej to udało. Jeden z portali otrzymał od czytelnika zdjęcie z przeszłości gwiazdy Instagrama, które błyskawicznie rozniosło się po sieci.

Anella przed operacjami. VogulePoland
Anella przed operacjami.

Internauci z wielką uwagą przyglądają się temu, co robi Anella i ostatnio dotarli do nagrania, w którym wzięła udział. Przy okazji zauważono, jak naprawdę nazywa się "polska Barbie".

Do teledysku rapera Fu zaangażowana została Angelika Nadolna. Zgodnie z informacjami, które pojawiają się w internecie jest to "żywa Barbie", która dziś się przedstawia jako Anella. Patrząc na ujęcia ciężko dostrzec jakiekolwiek podobieństwo. Chwilami w klipie widzimy zwykłą dziewczynę, która absolutnie nie rzuca się w oczy i trudno utożsamić ją z dziewczyną, którą poznaliśmy w "Dzień Dobry TVN".

Anella w teledysku Fu. Youtube.com
Anella w teledysku Fu.

Poznalibyście, że to ona?

Oglądaj swoje ulubione programy za darmo na komputerze, telefonie i telewizorze! Sprawdź WP Pilot!

d4csaro

Podziel się opinią

Share

d4csaro

d4csaro