Trwa ładowanie...
d4gda7i

Aneta Zając ma dość. Skierowała sprawę do sądu

Aktorka nie może dojść do porozumienia z ojcem swoich dzieci. Gwiazdor wciąż ma problemy z płaceniem alimentów. Zając postanowiła wziąć sprawy w swoje ręce.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

Aneta Zając i Mikołaj Krawczyk nie potrafią się pogodzić
Aneta Zając i Mikołaj Krawczyk nie potrafią się pogodzić (ONS.pl)
d4gda7i

Kilka miesięcy temu media obiegła informacja, że Mikołaj Krawczyk nie płaci alimentów na swoich dwóch synów. Z ustaleń pary wynikało, że aktor ma płacić 3 tys. zł miesięcznie na obu chłopców. Od listopada jednak miga się od swoich obowiązków. Aneta Zając nasłała więc na gwiazdora komornika, który niestety, niewiele wskórał, bo konto aktora świeci pustkami.

Mama bliźniaków uznała, że sprawą musi zająć się sąd, a ona nie odpuści i zrobi wszystko dla dobra swoich dzieci.

- Aneta nie odpuści. Zrobi wszystko, by zapewnić synom dostatnie życie. Ma nadzieję, że Krawczyk zapłaci jej zaległą kwotę - zdradza informator "Faktu".

d4gda7i

Mikołaj Krawczyk z kolei wznosi o obniżenie alimentów. Aktor niestety nie otrzymuje zbyt dużo propozycji zawodowych, co może wiązać się z kłopotami finansowymi.

- Mikołaj chętnie zajmuje się synami, zabiera ich na wycieczki i kupuje nowe ubrania. Uważa, że to wystarczy. Też założył w sądzie osobną sprawę o obniżenie alimentów - czytamy w "Fakcie".
Po czyjej stronie jesteście w tym sporze?

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

ZOBACZ TAKŻE: Aneta Zając i Mikołaj Kowalczyk pogodzili się dzięki jego nowej miłości?

Oglądaj swoje ulubione programy za darmo na komputerze, telefonie i telewizorze! Sprawdź WP Pilot!

icon info

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

d4gda7i

Podziel się opinią

Share
d4gda7i
d4gda7i