Trwa ładowanie...
d3c7fvn

Aneta Zając przeszła ogromną metamorfozę. Zmieniła się nie do poznania

Aneta Zając zaskoczyła internautów, publikując zdjęcie, na którym pokazała się nowej odsłonie. Jak teraz wygląda gwiazda serialu "Pierwsza miłość"?
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Aneta Zając przeszła ogromną metamorfozę. Zmieniła się nie do poznania
Aneta Zając przeszła ogromną metamorfozę. Zmieniła się nie do poznania (ONS.pl)
d3c7fvn

Aneta Zając nie należała do osób, które zbytnio eksperymentują ze swoim wyglądem. Gwiazda serialu "Pierwsza miłość" od wielu lat dała się poznać widzom jako długowłosa blondynka. Tym razem aktorka pokazała się w całkowicie nowej odsłonie.

ZOBACZ TAKŻE: Aneta Zając: "Nic bym w życiu nie zmieniła. Jest piękne!

Zając opublikowała zdjęcie na swoim profilu na Instagramie, dzięki któremu wprowadziła internautów w zdumienie. Aktorka ma krótkie włosy, które przefarbowała na czarno. Dodatkowo zdecydowała się na grzywkę, która zasłania całe czoło.

d3c7fvn

"Chwila nieuwagi w charakteryzacji i stałam się brunetką" - napisała.

Zagłosuj na najlepszy polski film!

Nowa wersja Anety Zając bardzo zachwyciła internautów. Pod zdjęciem pojawiła się lawina komentarzy, w których fani aktorki wychwalali się jej nowy wizerunek.

d3c7fvn

"Super! Lepiej niż w blond"

"Mój ulubiony kolor włosów. Idealnie!"

"Oczy ładnie podkreślił czarny kolor" - czytamy.

A wam jak się podoba Aneta Zając w nowej odsłonie?

[ Zobacz także: Kinga Rusin pisze do Andrzeja Dudy: "Oczekuję publicznego potępienia przez Pana praktyk TVP" ](https://www.radiozet.pl/Rozrywka/Plotki/Kinga-Rusin-pisze-do-Andrzeja-Dudy-Oczekuje-publicznego-potepienia-przez-Pana-praktyk-TVP?utm_source=referral&utm_medium=serwis_partnerski&utm_campaign=przejscie_z_wp

d3c7fvn

Podziel się opinią

Share

d3c7fvn

d3c7fvn