Aneta Zając szaleje na Instagramie. Gwiazda "Pierwszej miłości" zamieściła odważne zdjęcie

Aneta Zając wie, jak skutecznie skupić na sobie uwagę fanów. Aktorka opublikowała na Instagramie zdjęcie w bardzo odważnej pozie. Fotografia dosłownie rozpala zmysły!
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Aneta Zając
Aneta Zając (ONS.pl)
WP

Aneta Zając nie boi się chwalić swoim ciałem. Gwiazda serialu "Pierwsza miłość" udowodniła to najnowszym zdjęciem opublikowanym na Facebooku. Fani aktorki mogą zobaczyć ją w bardzo kuszącej i seksownej pozie. Zając pręży się w skąpej bieliźnie, która uwydatnia jej wdzięki. Zdjęcie zostało dodatkowo podpisane kilkoma hashtagami. Jeden z nich sugeruje, że w taki sposób aktorka spędza leniwą niedzielę.

Fotografia Anety Zając oczywiście od razu została zauważona przez internautów. Fani gwiazdy nie mogli wyjść z podziwu:

WP

- Uuu! Sam sex! Pięknie!

- Piękna, prawdziwa kobieta!

- Aż mi telefon wypadł z ręki. WOW - to tylko część pochlebnych komentarzy, jakie zostały dodane przez internautów. Trudno oczywiście nie zgodzić się z zachwytami fanów. Aneta Zając rzeczywiście prezentuje się na zdjęciu obłędnie.

To nie pierwszy raz, gdy Aneta Zając kusi swoimi wdziękami. Warto przypomnieć, że w 2015 r. aktorka znalazła się na okładce magazynu "Playboy". W odważnej sesji skutecznie zerwała z wizerunkiem "grzecznej dziewczynki".

WP

Zobacz też: Aneta Zając o swojej karierze podczas Imprezy Polsatu

WP
WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP