Trwa ładowanie...
d1py48d

Angelika Fajcht na czerwonym dywanie w Cannes. Co ona tam robiła?

Pamiętacie tę modelkę i...gitarzystkę? Nieco zapomniana gwiazdka pojawiła się ostatnio na jednej z premier filmowych w Cannes. Przyciągała wzrok błyszczącą sukienką, a nie była to jej jedyna odważna festiwalowa kreacja. Dzięki obecności w miejscu, gdzie aż roi się od celebrytów, udało jej się o sobie przypomnieć.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Angelika Fajcht
Angelika Fajcht (ONS.pl)
d1py48d

Już widok Dody na czerwonym dywanie podczas festiwalu filmowego w Cannes był nieco dziwny, a co dopiero, gdy w tłumie, który przybył na pokaz "In the Fade" z Diane Kruger w roli głównej, pojawiła się Angelika Fajcht.

Co ciekawe, modelka nie pierwszy raz bawiła się na tej imprezie. W zeszłym roku można ją było spotkać na gali zakończenia festiwalu filmowego. Wszystko ze względu na sukcesy w konkursie na Miss Europe, w którym Fajcht nagrodzono tytułem "best body". Tym razem modelka w Cannes stawiła się już bez szarfy, która wyróżniała ją rok temu, za to w złotej sukience z cekinów. Czy wyglądała szykownie? Na pewno przyciągała uwagę. Tym bardziej, że na czerwonym dywanie bawiła się dwoma telefonami.

Sukienka, którą zaprezentowała na swoim instagramowym profilu była jeszcze ciekawsza - więcej odsłaniała niż zasłaniała. Miała prześwity, była bardzo krótka, eksponowała biust. Czy ta strategia to sposób na sukces?

Fajcht poznaliśmy w 2011 roku, gdy wzięła udział w "Top Model". W czasie castingu doszło do skandalu. Dawid Woliński dotykał biustu Angeliki, by sprawdzić, czy jest prawdziwy, co wywołało spore kontrowersje. W lipcu 2012 roku KRRiT nałożyła na TVN karę w wysokości 200 tysięcy złotych, zarzucając nadawcy złamanie ustawy o radiofonii i telewizji, poprzez złą kwalifikację audycji pod kątem wieku odbiorców (od 12 lat) - wszystko przez incydent z piersiami modelki.

d1py48d

Od tamtej pory minęło 6 lat, a Fajcht co jakiś czas pojawia się w show-biznesie. Bierze udział w sesjach zdjęciowych, bywa na imprezach. Co sądzicie o jej stylizacjach z Cannes?

Angelika Fajcht ONS.pl
Angelika Fajcht
d1py48d

Podziel się opinią

Share

d1py48d

d1py48d