Trwa ładowanie...
d2o9sak
News

Angelina Jolie i Brad Pitt doszli do porozumienia?

Jak podaje telewizja E!, szóstka dzieci Angeliny Jolie i Brada Pitta zostanie pod opieką matki. Aktorce zależy przede wszystkim na bezpieczeństwie i szczęściu pociech.
Share
Angelina Jolie i Brad Pitt doszli do porozumienia?
Źródło: East News
d2o9sak

Prawnicy Angeliny wydali następujące oświadczenie:
_- Możemy potwierdzić, że pracownicy opieki społecznej namówili strony do zaakceptowania i podpisania umowy w sprawie opieki ponad tydzień temu. Zgodnie z jej ustaleniami, dzieci pozostaną pod opieką matki, a ojciec będzie mógł je odwiedzać pod okiem terapeuty. Nie możemy podać wszystkich szczegółów. To bardzo delikatna sytuacja i wszystkim zależy na jak najszybszym porozumieniu. _

Jak podaje amerykański portal TMZ, Brad wniósł do sądu wniosek o wspólną opiekę nad dziećmi. Angelina nie zgodziła się na takie rozwiązanie. Według portalu aktorka stwierdziła, że Brad musi się pozbierać, ponieważ zniszczył sobie życie przez nałogi. Jolie domaga się także monitorowania każdego spotkania z Pitta z dziećmi. Oznacza to, że będą odbywać się one w towarzystwie pracownika opieki społecznej.

Przypominamy, że obecnie mówi się, iż to właśnie agresja Pitta wobec dzieci jest bezpośrednią motywacją do złożenia pozwu rozwodowego. Powoływano się na incydent na pokładzie samolotu, kiedy to rzekomo Brad miał krzyczeć na swoje dzieci i zachowywać się wobec nich agresywnie.

angelina jolie newspix.pl
angelina jolieŹródło: newspix.pl
d2o9sak

Podziel się opinią

Share
d2o9sak
d2o9sak