Trwa ładowanie...
d4431bk

Angelina Jolie i Brad Pitt pogodzili się. Możliwe, że wrócą do siebie

Angelina Jolie i Brad Pitt mieli się pogodzić po rozwodzie - donosi portal Entertainment Tonight. Według informatorów możliwe, że wrócą do siebie.
Share
Angelina Jolie i Brad Pitt pogodzili się. Możliwe, że wrócą do siebie
Angelina Jolie i Brad Pitt pogodzili się. Możliwe, że wrócą do siebieŹródło: Getty Images
d4431bk

Angelina Jolie i Brad Pitt pogodzili się

Aktorka wniosła o rozwód w we wrześniu 2016 roku. Oficjalnie nie podobały się jej metody wychowawcze Brada Pitta. Jednak media donosiły, że prawdziwym powodem rozstania miała być sprzeczka w prywatnym samolocie, w czasie której pijany aktor uderzył najstarszego syna Maddoxa. Informacja ta nie została jednak potwierdzona. Przypomnijmy, że para wychowuje razem aż sześcioro dzieci.

Sprawa rozwodowa ciągnęła się aż do kwietnia 2019 roku. Wtedy Angelina Jolie mogła w dokumentach zrezygnować z nazwiska przyjętego po mężu.

d4431bk

Przy okazji wyroku pojawiały się informacje, że Jolie chce pozbawić pięcioro swoich dzieci prawa do spadku - 116 milionów dolarów miały przypaść tylko Maddoxowi. Na wieść o tym Pitt miał być wściekły i uznać, że była żona robi mu tylko na złość. Przypomnijmy, że aktor widuje się z dziećmi kilka razy w tygodniu.

Według doniesień Entertainment Tonight para doszła dziś do porozumienia w tej sprawie i się pogodziła. Informatorzy portalu nie wykluczali, że Jolie i Pitt mogą do siebie wrócić.

“Oboje zrozumieli, że muszą iść naprzód i zapomnieć o dzielących ich różnicach zdań. Dramat jest poza nimi. Kurz osiadł” - czytamy na stronie.

d4431bk

Podziel się opinią

Share
d4431bk
d4431bk