Trwa ładowanie...
d40y1wx

Angelina Jolie ma dość Brada Pitta. "Do furii doprowadza ją wszystko"

Rozwód Angeliny Jolie i Brada Pitta trwa już od dłuższego czasu. Aktorka ma nadzieję na szybkie zakończenie sprawy.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

Angelina Jolie i Brad Pitt
Angelina Jolie i Brad Pitt (East News)
d40y1wx

Para od miesięcy nie schodzi z pierwszych stron gazet. Wszystko przez to, że małżonkowie nie mogą dojść do porozumienia w kwestii wychowywania dzieci. Podobno Angelina Jolie zaczęła już żałować, że przed laty związała się z Bradem Pittem. Gwiazda ma już dosyć i chciałaby się uwolnić od aktora.

- Czasy, gdy Angelina tęskniła za Bradem, naprawdę już minęły. Jedynym, czego teraz chce, jest pozbycie się go na dobre ze swojego życia. Naprawdę odrzuca ją wszystko, co dotyczy byłego partnera i marzy o tym, by zapomnieć o jego istnieniu, ale ponieważ mają dzieci, nigdy nie będzie mogła tego zrobić. Zawsze będzie żenującą częścią jej życia i przyszłości. Brad zachowuje się bardzo rozsądnie i w cywilizowany sposób, ale Angelinę doprowadza do furii już absolutnie wszystko - zdradza informator "Hollywood Life".

d40y1wx

Angelina Jolie i Brad Pitt zostali parą w 2006 r. Ich miłość rozpoczęła się na planie filmu "Mr. and Mrs. Smith". Związek aktorskiej pary rozpoczął się obliczu skandalu, ponieważ gwiazdor postanowił rozstać się z żoną, Jennifer Aniston. Choć początkowo Pitt zaprzeczał, że zdradzał ukochaną, to plotki w późniejszych wywiadach potwierdziła Angelina Jolie. W 2014 r. Jolie i Pitt zdecydowali się na ślub. Niestety, dwa lata później do sądu wpłynął pozew rozwodowy.

ZOBACZ TAKŻE: Największe "diablice" Hollywood: "Morze alkoholu, narkotyki i imprezy"

icon info

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

d40y1wx

Podziel się opinią

Share
d40y1wx
d40y1wx