Trwa ładowanie...
d3l2j4j
News

Angelina Jolie ma romans?

Od kilku tygodni zagraniczne media żyją rozwodem jednej z najpopularniejszych hollywoodzkich par, Angeliny Jolie i Brada Pitta. Na początku wszystko wskazywało na to, że winien rozpadu tego związku był aktor, który miał być agresywny wobec swoich dzieci. Najnowsze doniesienia tabloidów stawiają jednak sprawę w zupełnie innym świetle.
Share
Angelina Jolie
Angelina JolieŹródło: ONS.pl
d3l2j4j

Przypomnijmy, że to Jolie złożyła w sądzie pozew rozwodowy, wskazując w piśmie na różnice nie do pogodzenia. Niemal od razu pojawiły się spekulacje, iż głównym powodem rozstania aktorskiej pary było nadużywanie przez Pitta alkoholu oraz narkotyków. Teraz jednak wiele wskazuje na to, że to Angelina postanowiła zamienić męża na nowego partnera.

Podobno romans aktorki z tajemniczym kochankiem trwa już od sześciu miesięcy. Jak informują zagraniczne tabloidy do tej pory Jolie musiała ukrywać tę znajomość przed Pittem, jednak teraz, kiedy jest pewna, że spotkała prawdziwą miłość, nie zamierza żyć dłużej w kłamstwie. Kim jest jej nowy ukochany?

- To bardzo przystojny mężczyzna, który ma korzenie bliskowschodnie. Wychował się w Anglii, co działa na Jolie jak magnes - przyznał znajomy aktorki w rozmowie z magazynem "Star".

d3l2j4j

Jak myślicie, te plotki okażą się prawdziwe?

Angelina Jolie fot. UIP Angelina Jolie fot. UIP materiał prasowy/Megafon.pl
Angelina Jolie fot. UIP Angelina Jolie fot. UIPŹródło: materiał prasowy/Megafon.pl
d3l2j4j

Podziel się opinią

Share
d3l2j4j
d3l2j4j