Trwa ładowanie...

Angelina Jolie narzeka na Brada Pitta. "Nie łoży na utrzymanie dzieci"

Aktorka i reżyserka twierdzi, że Pitt od 18 miesięcy nie przelał "znaczącej" kwoty na utrzymanie ich dzieci. Po dwóch latach burzliwej separacji para nadal pozostaje małżeństwem.

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Angelina Jolie narzeka na Brada Pitta. "Nie łoży na utrzymanie dzieci"Źródło: East News
d3y8e56
d3y8e56

Jak podaje NBC News, prawnicy Jolie sporządzili we wtorek pismo, w którym aktorka narzeka na brak finansowego wsparcia ze strony męża, który jest zobowiązany do płacenia na utrzymanie szóstki ich dzieci.

- Biorąc pod uwagę nieformalne ustalenia dotyczące kosztów utrzymania, nie były one regularnie pokrywane przez Pitta od ponad półtora roku – czytamy w dokumencie. W piśmie pada też zarzut, że aktor nie wpłacił żadnej "znaczącej" kwoty, jednak nie określono, jaka kwota byłaby dla Jolie znacząca.

Przypomnijmy, że Angelina Jolie wniosła pozew o rozwód z Bradem Pittem pod koniec 2016 r., po 2 latach małżeństwa i 12 latach wspólnego życia. Od tamtego czasu pozostają w separacji i nic nie zwiastuje, by w najbliższym czasie doszło do rozwodu.

W pozwie jako powód rozstania podawano różnice nie do pogodzenia. Mówiło się jednak, iż Jolie miała zastrzeżenia dotyczące metod wychowawczych Brada Pitta.

d3y8e56

Artyści są rodzicami szóstki dzieci w wieku 10-16 lat. Jolie i Pitt związali się w 2004 roku po romansie na planie komedii "Pan i pani Smith". Pobrali się w sierpniu 2014 roku. Ich ostatni wspólny film "By the Sea", opowiadający o rozpadającym się małżeństwie, zadebiutował w 2015 r.

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d3y8e56
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3y8e56