Trwa ładowanie...

Angelina Jolie planuje kolejny ślub? Zamierza poślubić brytyjskiego milionera

Angelina Jolie zamierza po raz kolejny wyjść za mąż. Tym razem jej wybrankiem serca miałby być brytyjski milioner. Para ma się pobrać w tym miejscu, gdzie aktorka poślubiła Brada Pitta.

Angelina Jolie planuje kolejny ślub? Zamierza poślubić brytyjskiego milioneraŹródło: East News
d21tffj
d21tffj

Angelina Jolie planuje znowu wyjść za mąż?

Angelina Jolie po burzliwym rozstaniu z Bradem Bittem planuje po raz kolejny wyjść za mąż. Według doniesień aktorka miałaby poślubić tajemniczego brytyjskiego milionera, którego tożsamość pozostaje nieznana.

Jak podaje serwis Newmedia.com.au para podobno planuje ślub w Chateau Miraval we Francji, gdzie Jolie brała ślub z Bradem Pittem. Przyszłe małżeństwo czeka jeszcze tylko na sfinalizowanie rozwodu Angeliny z poprzednim małżonkiem.

Angelina Jolie i jej byli mężowie

Angelina Jolie była już trzykrotnie mężatką. Ostatnim małżonkiem był Brad Pitt, z którym wzięła ślub w 2014 roku, a dwa lata później ogłosiła separację. Para rozstała się po incydencie, do którego doszło na pokładzie prywatnego samolotu. Aktor pokłócił się z Maddoxem Jolie-Pittem, gdzie doszło do ostrej wymiany zdań i szarpaniny. Jolie oskarżyła ówczesnego męża o przemoc fizyczną i psychiczną.

Wcześniej aktorka była w związkach małżeńskich z Jonnym Lee Millerem (od 1996 do 1999 roku) oraz Billym Bobem Thorntonem (od 2000 do 2003 roku).

d21tffj
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d21tffj