Trwa ładowanie...
d141pm6

Ania Bardowska z "Rolnik szuka żony" znów jest w ciąży. Ma już spory brzuch

Ania Bardowska z "Rolnik szuka żony" spodziewa się drugiego dziecka. Męża znalazła w programie i dziś tworzy z nim szczęśliwą rodzinę, która wkrótce się powiększy.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Anna Bardowska
Anna Bardowska (Instagram.com)
d141pm6

"Rolnik szuka żony" jest jednym z najpopularniejszych programów TVP. Zgłaszają się do niego rolnicy lub rolniczki, którzy poszukują miłości. Różnie bywa z finałem udziału w show, ale jest kilka historii miłosnych, które trwają do dziś. Tak jak w przypadku Ani i Grzegorza. Zakochani mają już synka, a niebawem na świat przyjdzie ich kolejne dziecko.

Ania opublikowała wideo, na którym pokazała przepis na tort bezowy. W przygotowaniach towarzyszył jej syn Janek, a za kamerą stanął Grzegorz. Ale największą uwagę zwrócił jej duży brzuch ciążowy.

Ania, która z wykształcenia jest nauczycielką wychowania przedszkolnego, wielokrotnie powtarzała, że marzy o dużej rodzinie.

d141pm6

W połowie lutego, gdy jedna z internautek zapytała o plany małżonków na najbliższą przyszłość, Anna bez zastanowienia wyznała, że starają się o kolejnego potomka. Podkreśliła też, że "chcieliby mieć drugie, a może nawet trzecie dziecko". To marzenie wkrótce się spełni.

Zobacz także: Paweł z "Rolnik szuka żony" szczerze o życiu na wsi. Mówi, jakie jest naprawdę

d141pm6

Podziel się opinią

Share
d141pm6
d141pm6