Trwa ładowanie...
d131w7h

Ania Rusowicz spodziewa się dziecka! Szczęśliwą nowinę potwierdził jej mąż

Informacje o tym, że Ania Rusowicz jest w upragnionej ciąży, pojawiły się już jakiś czas temu. Plotki podsycił zaokrąglony brzuszek, który fotoreporterzy dostrzegli, gdy artystka pozowała do zdjęć podczas imprezy Bestsellery Empiku 2016. Gwiazda nie komentowała jednak tych doniesień. Wreszcie postanowił zdobić to jej mąż, Hubert Gasiul. Mężczyzna potwierdził, że ich rodzina wkrótce się powiększy!
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Ania Rusowicz spodziewa się dziecka! Szczęśliwą nowinę potwierdził jej mąż
(AKPA)
d131w7h

Jeszcze niedawno małżeństwo udzieliło wspólnego wywiadu, w którym przyznało, że marzą o maleństwie. Bardzo pragnę dziecka. Moje maleństwo będzie miało tatę, który skoczy za nim w ogień - mówiła Rusowicz w "Twoim Stylu". Równie entuzjastycznie wypowiadał się jej ukochany. Myślę, że najpierw zwariowałbym na jego punkcie, a następnie próbował wychować je na człowieka, który będzie taki, jaki chciałby być - dodał.

Kiedy Ania pojawiła się w lutym na gali Empiku, trudno było oderwać od niej wzrok. Wszystko za sprawą lekko widocznego brzuszka. Fani gwiazdy zaczęli dopytywać, czy wkrótce podzieli się ze światem radosną nowiną. Ona jednak milczała.

Wreszcie głos postanowił zabrać Gasiul. Nie będę tego dłużej ukrywał. To prawda. Ania jest w ciąży - przyznał w rozmowie z Plejadą.

d131w7h

Gratulujemy przyszłym rodzicom i życzymy im wszystkiego dobrego!

fot. AKPA AKPA
fot. AKPA
d131w7h

Podziel się opinią

Share

d131w7h

d131w7h