ycipk-3xe05l

Ania Starmach ma nową fryzurę

Anna Starmach nie jest wielbicielką ekstremalnych metamorfoz. Ale od czasu do czasu lubi coś w swoim wyglądzie zmienić. Tym razem postawiła na nową fryzurę.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Anna Starmach postawiła na nieco krótszą fryzurkę
Anna Starmach postawiła na nieco krótszą fryzurkę (Paparazzi)
ycipk-3xe05l

Ania Starmach ma dziewczęcą urodę, ubiera się stylowo i młodzieżowo. Efekt jest taki, że nie wygląda na swoje prawie 32 lata. Piękna, zawsze uśmiechnięta jurorka "MasterChefa", szefowa kuchni i autorka książek kucharskich robi wrażenie bez względu na uczesanie czy ubiór. Jednak w show-biznesie wizerunek znaczy bardzo wiele. Nic więc dziwnego, że Starmach, która niedawno została mamą, postanowiła zrobić sobie małą wiosenną metamorfozę. Na swoim instagramowym profilu pochwaliła się nowym uczesaniem. "No to mamy nową fryzurę!" - napisała.

Do zdjęcia zapozowała z czteromiesięczną córeczką. Starmach i jej mąż nadali dziewczynce oryginalne, ale i bardzo piękne imię - Jagienka.

ycipk-3xe05l

Zobacz także: Starmach w ciąży! Widać już zaokrąglony brzuszek

W odświeżonym wydaniu, czyli ze skróconymi włosami Starmach pokazała się ostatnio w "Dzień Dobry TVN". Wyglądała uroczo! Zgadzacie się? Krótka fryzurka pasuje do żywiołowej, roześmianej Anny idealnie.

ycipk-3xe05l
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-3xe05l

ycipk-3xe05l
ycipk-3xe05l