Trwa ładowanie...

Ania Wyszkoni zaatakowana po występie w “Szansie na sukces”. “Sięgnęłaś już dna?”

Ania Wyszkoni wystąpiła w programie “Szansa na sukces”, śpiewając piosenkę “Agnieszka już dawno...” zespołu Łzy. Z tego powodu została bardzo mocno skrytykowana przez żonę członka kapeli.

Ania Wyszkoni zaatakowana po występie w “Szansie na sukces”. “Sięgnęłaś już dna?”Źródło: Facebook.com
d2xf9x3
d2xf9x3

Ania Wyszkoni zaatakowana po występie w “Szansie na sukces”

Ania Wyszkoni zaśpiewała w programie “Szansa na sukces” piosenkę pt. “Agnieszka już dawno...”, którą lata temu nagrała z zespołem Łzy. Po jej występie została zaatakowana na Facebooku przez żonę gitarzysty zespołu Adama Konkola. Zaczęła ona od kwestii finansowych. - “Jesteście z Maćkiem (Durczakiem, jej partnerem i menadżerem - przyp. red.) tak biedni? Jak macie tak ciężko z kasą to Wam pożyczymy albo damy chociaż na chleb, pożyczymy na kolejną płytę, singla itp..” - pisała Angelina Konkol. Pisownia oryginalna.

Później przeszła do kwestii występu Wyszkoni w show. Wytknęła jej, że żadne słowo z tekstu i melodia utworu nie są jej autorstwa. - “Czy ty sięgnęłas już dna? Dna totalnego? Po prostu żenujące! Nie napisałaś do Agnieszki ani jednej nuty, słowa i cały czas slizgasz się na plecach zespołu i piosenek Adama Konkol. Nie chciałaś dzielić się kasą jako zespół, było Ci mało - rozumiem. Ale odp..... się w końcu od piosenek mojego męża i jego zespołu w którym Ciebie już nie ma!” - czytamy.

Kobieta także napisała krytyczne słowa w stronę Maćka Durczaka, męża piosenkarki. - “Maciek.D, a ciebie zawsze uważałam za faceta na poziomie, chociaż inni mówili, że jesteś fałszywy. Dzisiaj rozumiem dlaczego. Tylko są pewne zasady i granice, których się nie przekracza. Nie rozumiem dlaczego musisz znizac się do takiego poziomu?” - można przeczytać.

Ania Wyszkoni występowała wspólnie z zespołem Łzy w latach 1996-2010. Piosenka “Agnieszka już dawno…” została wydana 22 stycznia 2001 roku.

d2xf9x3

W 2016 zdiagnozowano u niej nowotwór złośliwy, guza tarczycy.

d2xf9x3
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2xf9x3