ycipk-4lvj2c

Anielskie głosy z Celtic Woman w Polsce!

Celtic Woman po raz pierwszy wystąpi w Polsce w ramach wyjątkowej trasy koncertowej "Ancient Land”. Koncertowi utrzymanemu w irlandzkich tonacjach towarzyszyć będzie spektakularna oprawa wizualna. Grupę będzie można zobaczyć na żywo podczas dwóch koncertów: 4 listopada w Sali Ziemi Poznań Congress Center oraz 6 listopada w Domu Muzyki i Tańca Zabrze.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Te piękne kobiety z Irlandii zdobyły popularność na całym świecie
Te piękne kobiety z Irlandii zdobyły popularność na całym świecie (Materiały prasowe)
ycipk-4lvj2c

Celtic Woman potrafi olśnić nie tylko muzyką, ale również urodą! Mairéad Carlin, Éabha McMahon, Megan Walsh oraz Tara McNeill zahipnotyzują publiczność w Poznaniu i Zabrzu, a następnie przeniosą ją w najpiękniejsze rejony Irlandii!

Koncerty na żywo tej pięknej czwórki są nietuzinkową fuzją irlandzkiej muzyki oraz współczesnego ducha wysp. Grupa prezentuje irlandzkie klasyki, współczesne utwory, najpopularniejsze światowe hity, a także poruszającą do łez muzykę folkową. Właśnie Celtic Woman jak nikt inny kultywuje dziedzictwo muzyczne i kulturalne Zielonej Wyspy.

Celtic Woman łączą najlepsze talenty muzyczne w kraju z epicką produkcją sceniczną, by w większym stopniu zobrazować wyjątkowość chwili. Oprócz wokalistek na scenie zobaczymy różnych artystów, m.in.: tancerzy, muzyków grających na dudach i innych tradycyjnych instrumentach celtyckich. Grupa ma na swoim koncie występy w 23 krajach na 6 kontynentach i zagrała łącznie dla blisko pięciu milionów fanów! Celtic Woman sprzedało też ponad 10 milionów płyt.

ycipk-4lvj2c

Nazwa Celtic Woman reprezentuje esencję celtyckiej twórczości. Grupa zadebiutowała ze swoim pierwszym, od razu wyprzedanym koncertem w dublińskim Helix Center, który emitowany był w amerykańskiej telewizji na początku 2005 roku.

Zobacz też: Koncert Andrei Bocellego w Poznaniu - o godzinie 20:30!

Zaraz po tym, debiutancka płyta Celtic Woman osiągnęła pierwsze miejsce na liście Billboard's World Music Chart, by potem – co niespotykane - zajmować wspomnianą pozycję przez następne... osiemdziesiąt jeden tygodni!

Grupa pozostała tam aż do wydania drugiego albumu w 2006 roku - "A Christmas Celebration”, który jedynie umocnił jej miejsce na szczycie listy i zapewnił pierwsze miejsce przez kolejne sto dwanaście tygodni! Początkowo, pokaz twórczości Celtic Woman miał być jedynie jednorazowym wydarzeniem. Jednak muzyka została tak ciepło przyjęta przez publiczność, że grupa natychmiast wyjechała w swoją pierwszą trasę koncertową po Stanach Zjednoczonych. Od tego czasu zespół utrzymuje silną pozycję nie tylko w amerykańskiej telewizji publicznej, ale na całym świecie i każdego dnia zjednuje sobie sympatię i uznanie nowych miłośników celtyckich brzmień.

ycipk-4lvj2c

Zobacz też: Rekord frekwencji na koncercie Bocellego w Poznaniu.

Celtic Woman wystąpi w Polsce dwukrotnie. Pierwszy koncert odbędzie się 4 listopada 2019 roku w Sali Ziemi Poznań Congress Center. Drugi 6 listopada w Domu Muzyki i Tańca w Zabrzu.

Bilety do sprzedaży trafią w czwartek, 9 maja o godzinie 10:00. Kupić je będzie można poprzez stronę www.prestigemjm.com. Organizatorem wydarzenia jest agencja Prestige MJM.

Polub WP Gwiazdy
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-4lvj2c

ycipk-4lvj2c
ycipk-4lvj2c