Trwa ładowanie...
dvth3mc

Anita Lipnicka pochwaliła się córką. Pola to już nastolatka

Kilka lat temu Anitę Lipnicką i Johna Portera łączyła miłość i wspólne życie, ale i kariera muzyczna. Partnerzy rozstali się w 2015 r. po wielu latach związku. Byli wówczas rodzicami 9-latki. Teraz dziewczyna ma już 14 lat.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Anita Lipnicka i John Porter są rodzicami 14-letniej Poli
Anita Lipnicka i John Porter są rodzicami 14-letniej Poli (ONS.pl)
dvth3mc

Anita Lipnicka i John Porter przez 12 lat tworzyli piękną parę. Nagle ogłosili, że ich drogi rozeszły się. Muzyk napisał na swoim profilu na Facebooku: "Anita i ja idziemy własnymi drogami - to była piękna podróż pełna miłości, wina i muzyki, nie z tego świata. Mamy piękną córkę, która zawsze będzie czuła naszą miłość. Kochamy się, ale czas, przestrzeń i chwile odciągają nas od siebie. Czujemy się dobrze z tą sytuacją i prosimy o uszanowanie naszej prywatności. Wciąż będziemy grać wspólne koncerty. Miłość jest tajemnicą, a my to kochamy".

Owocem miłości Portera i Lipnickiej jest Pola. Jedyne dziecko piosenkarki przyszło na świat w 2006 r. Gwiazda była wówczas w żałobie po tragicznie zmarłym ojcu. Dzięki partnerowi i córce udało jej się pozbierać po dramacie. Lipnicka w wywiadach mówiła o swoim idyllicznym rozumieniu macierzyństwa i o tym, jak zaskoczyła ją rzeczywistość.

Anita Lipnicka: "Wiele się wydarzyło w moim życiu prywatnym"

- Będąc z Polą w ciąży, miałam takie romantyczne wyobrażenie, że oto urodzę sobie taką mini mnie. Wreszcie ktoś mnie pojmie na tym świecie i ja kogoś zrozumiem. Będziemy dogadywać się bez słów. Szybko okazało się, że ona śmieje się w zupełnie innych momentach niż ja i płacze kiedy indziej. A ja jej w ogóle nie pojmuję! Szybko zrozumiałam, że to nie żadna mini ja, tylko osobny człowiek - mówiła w "Vivie".

dvth3mc

Od tamtej pory minęło sporo czasu. Pola ma już 14 lat. Wyrosła na piękną dziewczynę - fizycznie nieco bardziej podobną do taty niż mamy. Pola już za kilka miesięcy zacznie naukę w szkole średniej.

Lipnicka pochwaliła się zdjęciem córki z okazji jej urodzin. "Moja dziewczyna ma dziś urodziny!!! Nie wiem, kiedy mi tak urosła?!? Spełnienia marzeń, kochana" - napisała.

Anita Lipnicka po rozstaniu z Johnem Porterem weszła w związek z Markiem Grayem. Zakochani w 2016 r. wzięli sekretny ślub.

Anita Lipnicka i John Porter ONS.pl
Anita Lipnicka i John Porter (ONS.pl)

Zagłosuj na najlepszy polski film!

Zobacz także: Ewelina Lisowska w bikini. Piosenkarka pokazała odważne zdjęcia

dvth3mc

Podziel się opinią

Share
dvth3mc
dvth3mc