Trwa ładowanie...
d299tza

Anita Lipnicka pokazała się w krótkich włosach

Na Top Of The Top Sopot Festival 2019 wystąpiły największe gwiazdy polskiej estrady. Wśród nich znalazła się Anita Lipnicka, która zaskoczyła fanów nową fryzurą.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Anita Lipnicka pokazała się w krótkich włosach
Anita Lipnicka pokazała się w krótkich włosach (ONS.pl)
d299tza

Anita Lipnicka w tym roku świętuje 25-lecie działalności na scenie. Z tej okazji zaprezentowała w Sopocie 3 utwory, które przyniosły jej sławę: "Zanim zrozumiesz", "Piosenka księżycowa" i "Rycerz i Piękna".

Zaskakująca była nowa wersja hitu "Piosenka księżycowa", którą w latach 90. śpiewała w zespole Varius Manx. Klubowa aranżacja utworu powstała we współpracy z Kubą Karasiem z zespołu The Dumplings. Jest to pierwszy singiel zapowiadający płytę artystki "OdNowa", która jesienią trafi do sklepów muzycznych.

ONS.pl

Zgodnie z tytułem nowej płyty, Anita Lipnicka postanowiła zmienić wizerunek. Długowłosa blodynka, śpiewająca dotąd liryczne piosenki, zaprezentowała się w Sopocie w krótkich włosach. Uwagę przyciągała także dyskotekowa, krótka sukienka 44-letniej wokalistki, eksponująca jej nogi.

Nowy image Anity Lipnickiej podkreśla jej świetną figurę oraz odmładza artystkę. Świeży singiel zapewne rozbudzi ciekawość młodych pasjonatów muzyki i przysporzy piosenkarce nowych fanów.

d299tza

Podziel się opinią

Share

d299tza

d299tza