Trwa ładowanie...
05-02-2013 08:43

Anita Sokołowska: Nie ulegam presji!

Anita Sokołowska: Nie ulegam presji!
d3p4q4i
d3p4q4i

Anita Sokołowska (37 l.) w najbliższej przyszłości stawia na karierę i nie planuje ani ślubu, ani dziecka.

Nie ulegam presji otoczenia, że czas się pobrać i że zegar biologiczny bije, więc pora założyć rodzinę. Związki moich znajomych, którzy nie oparli się takim naciskom, prędko się rozpadały. Ja późno zaczęłam stanowić o sobie, ale kiedy już do tego dojrzałam, nie chcę, by ktoś mnie wyręczał w ważnych decyzjach - wyznała Sokołowska w rozmowie z miesięcznikiem Pani.

Gwiazda cieszy się obecnie sporym zainteresowaniem. Od kilki lat wciela się w postać doktor Leny w popularnym serialu Na dobre i na złe, a od jesieni możemy jeszcze oglądać ją w roli karierowiczki Zuzy w Przyjaciółkach.

Aktorka nie narzeka też na nudę w wolnym czasie. Uwielbia sporty i to te, które podnoszą adrenalinę. Sokołowska jest maniaczką skoków na spadochronie. Przy tak ciekawym życiu, trudno się dziwić, że pani Anita skupia się na razie na sobie.

Polecamy w wydaniu internetowym fakt.pl:

Bartłomiej Topa: W Drogówce widz znajdzie wszystko!

d3p4q4i
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Wyłączono komentarze

Jako redakcja Wirtualnej Polski doceniamy zaangażowanie naszych czytelników w komentarzach. Jednak niektóre tematy wywołują komentarze wykraczające poza granice kulturalnej dyskusji. Dbając o jej jakość, zdecydowaliśmy się wyłączyć sekcję komentarzy pod tym artykułem.

Paweł Kapusta - Redaktor naczelny WP
Paweł KapustaRedaktor Naczelny WP
d3p4q4i