Trwa ładowanie...

Anja Rubik nie jest już singielką? Pierwszy raz od lat opowiedziała o rozwodzie

Światowej sławy modelka Anja Rubik nie lubi opowiadać o swoim życiu prywatnym. Ostatnio jednak przyznała, że w jej życiu pojawił się ktoś niezwykły.

Share
Anja Rubik nie jest już singielką? Pierwszy raz od lat opowiedziała o rozwodzie
Źródło: ONS.pl, Fot: pudelek.pl
d3c0dc2

Anja Rubik rozpoczęła karierę jako młodziutka dziewczyna w wieku 15 lat. Szybko trafiła na wybiegi największych projektantów. Pojawiała się również na okładkach najlepszych magazynów modowych. Jej twarz zdobiła okładki "Vouge'a", "Harper's Baazar" czy "W Magazine".

Wydawało się, że życie Anji Rubik przypomina bajkę. Tym bardziej że poznała swojego księcia Sashę Knezevitza, którego poślubiła w 2011 r. Niestety, ze względu na życie w rozjazdach związek się rozpadł. Sasha i Anja rozwiedli się w 2016 r. Do tej pory modelka nie chciała wyjawiać kulis rozstania. Ostatnio w magazynie "Viva" zdradziła prawdę:

- Rozstanie z Saszą było dla mnie ogromnie trudne. Bo kiedy żyliśmy razem, to ja bardzo dużo pracowałam, ale zawsze wracałam tam, gdzie on był. Stworzyliśmy nasz dom. A potem, nagle, znalazłam się w sytuacji, że właściwie mogę zrobić wszystko. To jest oczywiście fantastyczne, ale z drugiej strony w tamtym momencie było też smutne: no tak, nikt mnie nie potrzebuje, nigdzie nie muszę być, nikt na mnie nie czeka – powiedziała dziennikarzowi.

Anja Rubik przyznała również, że nie jest już samotna. Spotkała na swojej drodze mężczyznę, jednak związek jest jeszcze bardzo świeży.

d3c0dc2

Podziel się opinią

Share
d3c0dc2
d3c0dc2