Trwa ładowanie...

Anja Rubik: "Przespałam się z facetem bez zabezpieczenia"

Modelka kontynuuje ogólnopolską akcję "#sexedpl", która ma przełamać społeczne tabu na temat różnych aspektów życia seksualnego w Polsce. W wywiadzie dla "Wprost" Anja Rubik wyznała, że zdarzyło się jej "przespać z facetem bez zabezpieczenia". "Już po wszystkim wpadłam w panikę. Zrobiłam badania" - dodała zaraz potem.

Anja Rubik: "Przespałam się z facetem bez zabezpieczenia"Źródło: Instagram.com
d3cptnn
d3cptnn

Anja Rubik do "#sexedpl" zaprosiła wielu polskich cebebrytów, m.in. Macieja Stuhra, Monikę Brodkę, Roberta Biedronia, Dorotę Masłowską i Julię Kuczyńską. W krótkich nagraniach wideo oraz w postach na Instagramie i Facebooku uczestnicy akcji namawiają do nieunikania tematów związanych z seksualnością, poruszania ich z własnymi dziećmi oraz do uczenia ich zdrowych nawyków, takich jak stosowanie antykoncepcji.

Anja Rubik nie uchyla się przed żadnym pytaniem dziennikarzy - bądź co bądź jest pomysłodawczynią akcji. W wywiadzie dla "Wprost" modelka opowiedziała o sytuacji sprzed kilku lat:

- Kiedyś przespałam się z facetem bez zabezpieczenia. Przespałam się, bo było namiętnie, nie mogliśmy przestać, mimo że on nie miał prezerwatywy. Już po wszystkim wpadłam w panikę. Zrobiłam badania.
Wynik testu na HIV wyszedł na szczęście negatywnie, ale celebrytka najadła się wtedy strachu.

- Miałam szczęście, że niczym się nie zaraziłam - mówi dzisiaj Rubik. - Ale dziś, po latach, nie mogę zrozumieć, dlaczego ja, osoba dorosła, świadoma, aktywna seksualnie, nie miałam prezerwatywy. Kobiety też powinny być przygotowane na takie sytuacje. To nie tylko kwestia HIV, ale też na przykład opryszczki, z którą także można mieć problem do końca życia.

d3cptnn

Akcja "#sexedpl" jest odpowiedzią na niski poziom wychowania seksualnego w Polsce.

d3cptnn
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3cptnn