Trwa ładowanie...

Anna Czartoryska i Michał Niemczycki planują podróż poślubną!

Anna Czartoryska i Michał Niemczycki planują podróż poślubną!
d3py5dp
d3py5dp

Po uroczystym, choć bardzo kameralnym ślubie czas na miodowy miesiąc! Anna Czartoryska, która 1 kwietnia wyszła za milionera, Michała Niemczyckiego, nie spieszyła się dotąd z przygotowaniami do podróży poślubnej.

Aktorka udowodniła ostatnio, że potrafi postawić na swoim. Choć jej teściowa liczyła na ogromne wesele, Ania postanowiła zaprosić jedynie najbliższą rodzinę. Jak donosi Flesz, Katarzyna Frank-Niemczycka ponownie próbowała podsunąć młodym idealny, jej zdaniem, pomysł. Mowa o miejscu na spędzenie miodowego miesiąca.

Zdaniem mamy Michała, najlepszym sposobem na wypoczynek jest urlop na polskich plażach. Okazuje się jednak, że zakochani mają na ten temat inne zdanie. Zamierzają bowiem wyjechać do... Ameryki Południowej! Zależy im na aktywnym spędzaniu wolnego czasu i zwiedzeniu dużej ilości zabytków.

Przed wyjazdem planują jeszcze wykonanie... ślubnej sesji zdjęciowej. Magazyn poinformował, że z zachowanego w tajemnicy ślubu para nie posiada niemal żadnych pamiątek.

(fot. archiwum prywatne)

d3py5dp
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Wyłączono komentarze

Jako redakcja Wirtualnej Polski doceniamy zaangażowanie naszych czytelników w komentarzach. Jednak niektóre tematy wywołują komentarze wykraczające poza granice kulturalnej dyskusji. Dbając o jej jakość, zdecydowaliśmy się wyłączyć sekcję komentarzy pod tym artykułem.

Paweł Kapusta - Redaktor naczelny WP
Paweł KapustaRedaktor Naczelny WP
d3py5dp