Trwa ładowanie...

Anna Czartoryska pokazała męża i dzieci. Już ich nie ukrywa

Anna Czartoryska zrobiła wyjątek. Choć na co dzień jak lwica strzeże życia prywatnego, z okazji wakacyjnego wyjazdu postanowiła nagiąć ustalone przez siebie reguły. Nie dość, że opublikowała post, na którym widzimy jej męża, to jeszcze pokazała, jak wyglądają jej dzieci.

Share
Anna Czartoryska pokazała męża i dzieci. Już ich nie ukrywa
Źródło: ONS.pl
d47srlw

Anna Czartoryska stara się unikać opowiadania o swoim życiu prywatnym. Wraz z mężem ustalili, że nie udzielają rzewnych wywiadów, nie umawiają się z paparazzi, a na czerwonym dywanie pojawiają się tylko wtedy, gdy zobowiązuje ich do tego kontrakt. Nigdy nie dzielą się intymnymi szczegółami ze swojego życia i uparcie się tego trzymają. Do teraz.

ZOBACZ WIDEO: Anna Czartoryska o macierzyństwie

Na instagramowym profilu aktorki pojawiło się zdjęcie zrobione prosto z lotniska. Na fotce widzimy nie tylko szykującego się do wakacji męża Czartoryskiej, ale przede wszystkim gromadkę jej pociech. Fani mają okazję po raz pierwszy zobaczyć największe skarby aktorki w komplecie.

d47srlw

Choć do niedawna to przede wszystkim Michał Niemczycki skupiał uwagę fanek Czartoryskiej, tak teraz musiał ustąpić pierwszeństwa swoim uroczym szkrabom: 6-letniemu Ksaweremu, 4-letniej Janinie oraz niespełna rocznemu Antoniemu.

"Z trójką takich maluchów to jest prawdziwy odlot!", "Piękna rodzina", "Widać, że ciekawi świata" - piszą internauci.

d47srlw

Podziel się opinią

Share
d47srlw
d47srlw