Trwa ładowanie...
d1ah9i7

Anna Dereszowska na czerwonym dywanie. Internauci zwrócili uwagę na jej stopę

Aktorka wybrała się na Festiwal Filmowy w Wenecji. Całe wydarzenie relacjonowała na swoim Instagramie. Kiedy opublikowała jedno ze zdjęć, internauci zaczęli komentować jej stopę.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

Uwagę zwróciła jej stopa.
Uwagę zwróciła jej stopa. (Instagram.com, Fot: Instagram)
d1ah9i7

Dla polskich gwiazd wyjazd na Festiwal Filmowy odbywający się w Wenecji to nie lada zaszczyt. Na czerwonym dywanie wszyscy starają się o to, żeby ich stylizacje były dopieszczone w każdym calu. Często właśnie na takich imprezach jest najwięcej wpadek. Upadki, nieudane stylizacje i widoczna bielizna. Można byłoby tak wymieniać bez końca.

"Czerwony dywan to tylko początek magicznego wieczoru w towarzystwie najlepszych artystów i najlepszych filmów" - pisała Anna Dereszowska. Kiedy opublikowała fotkę, internauci nie szczędzili słów zachwytu. I trudno się z nimi nie zgodzić, aktorka rzeczywiście wyglądała dobrze.

Jak to bywa z internautami, nic nie umknie ich uwadze. Wobec tego zaczęły pojawiać się komentarze na temat stopy.

"Wszystko pięknie, ładnie, tylko co się stało z Twoją stopą?” – pytali internauci.

d1ah9i7

Rzeczywiście, stopa aktorki ułożyła się wyjątkowo niefortunnie. Czasami tak jest, że jeśli chce się zrobić idealne zdjęcie, coś nie wychodzi. A internauci są wyjątkowo bezlitośni w takich sytuacjach.

Jak oceniacie stylizację Dereszowskiej?

icon info

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

d1ah9i7

Podziel się opinią

Share
d1ah9i7
d1ah9i7