Trwa ładowanie...

Anna Dereszowska odzyskała radość życia!

Aktorka ma wiele powodów do zadowolenia. Miesiąc temu urodziła drugie dziecko, syna Maksa, którego ojcem jest partner aktorki, fotograf Daniel Duniak. Wielkim wsparciem w opiece nad niemowlakiem jest dla gwiazdy jej siedmioletnia córka Lenka z poprzedniego związku z aktorem Piotrem Grabowskim. Anna Dereszowska planuje także przeprowadzkę do nowego domu, a to dopiero początek wielkich zmian w jej życiu.

Share
Anna Dereszowska odzyskała radość życia!
Źródło: ONS.pl
dub0ru1

Jak donosi w rozmowie z "Party" znajoma aktorki, gwiazda i jej partner mają ostatnio pełne ręce roboty.

Niedawno kupili dom na przedmieściach Warszawy i pod koniec roku chcą się tam przeprowadzić. Do tej pory mieszkali w niewielkim apartamencie na Saskiej Kępie. Teraz Lenka i Maks będą mieć swoje pokoje oraz ogród do zabawy - czytamy w gazecie.

Aktorka w najbliższym czasie chce się nacieszyć rodziną. Praca nie jest dla niej priorytetem. W listopadzie wraca na teatralne deski. Dopiero wtedy będzie też układać grafik pracy na planie serialu "Barwy szczęścia".

dub0ru1

Dereszowska podkreśla, że dobrze zrobiła dając szansę nowej miłości. Dziś kocha i czuje się kochana jak nigdy, ma dwoje zdrowych dzieci i przede wszystkim stawia na rodzinę!

dub0ru1

Podziel się opinią

Share
dub0ru1
dub0ru1