Trwa ładowanie...
d4dn12d

Anna Dereszowska pokazała zdjęcia bez makijażu. "Piękna pieguska"

Najwyraźniej błogi wypoczynek służy Annie Dereszowskiej. Aktorka pokazała się na zdjęciach bez grama makijażu i wygląda pięknie!
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Anna Dereszowska pokazała zdjęcia bez makijażu. "Piękna pieguska"
(East News, Fot: East News)
d4dn12d

Lato to świetny moment by dać odpocząć nie tylko duchowi, ale i ciału. Sprzyjająca aura sprawia, że często rezygnujemy z makijażu, stylizacji włosów i nadmiernych zabiegów pielęgnacyjnych. Stawiamy na naturalność, a cera i włosy często odwdzięczają się po prostu pięknym wyglądem.

Za trendem "no make-up" podążają najczęściej właśnie gwiazdy. Szczególnie chętnie w sezonie wakacyjnym. Znane i lubiane kobiety rezygnują z wyrazistych makijaży na rzecz zupełnie naturalnego wizerunku.

W ten trend właśnie świetnie wpisuje się Anna Dereszowska. To właśnie ona chętnie pozuje na zdjęciach z egzotycznych podróży nie mając na sobie ani grama makijażu. Tak było i tym razem. Aktorka podzieliła się kilkoma fotkami z urlopu. Pozuje na nich zupełnie nieumalowana i eksponuje piegi, które na co dzień nie są aż tak widoczne.

Fani nie szczędzą je komplementów pod wakacyjnym postem. "Super ujęcie, zawsze naturalnie piękna", "śmiejące się oczy mówią wszystko", "piękna pieguska", piszą. Znaleźli się jednak i tacy, którzy wręcz nie poznali aktorki w naturalnej odsłonie. My natomiast dołączamy się do komplementów, naturalny styl jej służy. A jak się wam podobają jej zdjęcia?

d4dn12d

Podziel się opinią

Share
d4dn12d
d4dn12d