ycipk-4bvaxx

Anna Dereszowska pokazała zdjęcia bez makijażu. "Piękna pieguska"

Najwyraźniej błogi wypoczynek służy Annie Dereszowskiej. Aktorka pokazała się na zdjęciach bez grama makijażu i wygląda pięknie!
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Anna Dereszowska pokazała zdjęcia bez makijażu. "Piękna pieguska"
(East News, Fot: East News)
ycipk-4bvaxx

Lato to świetny moment by dać odpocząć nie tylko duchowi, ale i ciału. Sprzyjająca aura sprawia, że często rezygnujemy z makijażu, stylizacji włosów i nadmiernych zabiegów pielęgnacyjnych. Stawiamy na naturalność, a cera i włosy często odwdzięczają się po prostu pięknym wyglądem.

Za trendem "no make-up" podążają najczęściej właśnie gwiazdy. Szczególnie chętnie w sezonie wakacyjnym. Znane i lubiane kobiety rezygnują z wyrazistych makijaży na rzecz zupełnie naturalnego wizerunku.

W ten trend właśnie świetnie wpisuje się Anna Dereszowska. To właśnie ona chętnie pozuje na zdjęciach z egzotycznych podróży nie mając na sobie ani grama makijażu. Tak było i tym razem. Aktorka podzieliła się kilkoma fotkami z urlopu. Pozuje na nich zupełnie nieumalowana i eksponuje piegi, które na co dzień nie są aż tak widoczne.

ycipk-4bvaxx

Fani nie szczędzą je komplementów pod wakacyjnym postem. "Super ujęcie, zawsze naturalnie piękna", "śmiejące się oczy mówią wszystko", "piękna pieguska", piszą. Znaleźli się jednak i tacy, którzy wręcz nie poznali aktorki w naturalnej odsłonie. My natomiast dołączamy się do komplementów, naturalny styl jej służy. A jak się wam podobają jej zdjęcia?

Polub WP Gwiazdy
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-4bvaxx

ycipk-4bvaxx
ycipk-4bvaxx