Trwa ładowanie...
d15p96e

Anna Dereszowska, Roxie Węgiel i Wersow w ważnym społecznie projekcie. Spisały się na medal

23 luty to Ogólnopolski Dzień Walki z Depresją. Twórcy starają się oddać ten trudny temat i sprawić, że przestanie być tabu. Reżyser Życia do swojego projektu zaprosił Annę Dereszowską, Roxie Węgiel oraz youtuberkę Wersow. Przekaz jest bardzo mocny.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Roxie Węgiel wzięła udział w bardzo ważnym projekcie.
Roxie Węgiel wzięła udział w bardzo ważnym projekcie. (ONS.pl)
d15p96e

Ogólnopolski Dzień Walki z Depresją to moment, w którym wszyscy powinniśmy zatrzymać się na chwilę i z nowej perspektywy spojrzeć na depresję, na którą cierpi mnóstwo osób. Co gorsza, dotyka ona także ludzi młodych, którzy całe życie dopiero mają przed sobą. Depresja zbiera swoje żniwo bezlitośnie, a niestety nie wszyscy z nią wygrywają. Na problem ten zwrócił uwagę twórca youtubowy, Reżyser Życia, który do filmu zaprosił do udziału w swoim projekcie Annę Dereszowską, Roxie Węgiel oraz Wersow.

Jak sam Reżyser Życia wspomniał, każda z odtwórczyń głównych ról pochodzi z całkiem różnych światów i niesamowicie ciekawym doświadczeniem była praca z nimi. Ciekawy jest również owoc projektu, czyli film „Znikające dzieci. Nastoletnia depresja.”. Kilkanaście minut dość dobitnie zobrazowało problem depresji wśród nastolatków i tego, że przeważnie nikt jej nie dostrzega. Anna Dereszowska, jako aktorka z dużym doświadczeniem, świetnie odegrała swoją rolę. Na pochwałę zasługują również Roxie Węgiel i Wersow, które choć z branżą filmową niewiele mają wspólnego, poradziły sobie równie dobrze.

Uważacie, że filmy takie jak ten powinny powstawać częściej? Co sądzicie o grze aktorskiej Roxie i Wersow?

d15p96e

Podziel się opinią

Share
d15p96e
d15p96e