Trwa ładowanie...
d42wj97

Anna Dereszowska umawia się na randki w hotelu

Anna Dereszowska wyznała, jak zapobiega rutynie w swoim związku. Umawia się z ukochanym na randki w hotelu.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Anna Dereszowska ma sposób na rutynę w związku
Anna Dereszowska ma sposób na rutynę w związku (Forum)
d42wj97

Anna Dereszowska (38 l.) od kilku lat jest w związku z fotografem Danielem Duniakiem (38 l.). Poznali się podczas jednego z wakacyjnych wyjazdów. Owocem ich miłości jest 4-letni syn, Maksymilian. A Dereszowska ma jeszcze córkę Lenę (11 l.) ze związku z aktorem Piotrem Grabowskim. Przy dwójce dzieci i kilu latach znajomości, nietrudno popaść w rutynę. Dlatego Dereszowska znalazła sposób, by temu zapobiec.

Dereszowska, która prowadziła uroczystą galę z okazji 30-lecia hotelu Marriott, w rozmowie z "Super Expressem" powiedziała: - Bardzo często przychodzimy tu z narzeczonym do restauracji i na "nocowanki" poza domem. Raz na jakiś czas trzeba sobie zafundować wieczór bez dzieci, bo inaczej człowiek by zwariował. Każdy, kto ma dzieciaki, doskonale wie, że czasem trzeba przypomnieć sobie momenty z czasu, kiedy miało się mniej obowiązków. Nie trzeba daleko wyjeżdżać, żeby pobyć ze sobą tylko we dwoje.

Aktorka zdradziła też, że zdarzyło jej się nocować w apartamencie prezydenckim: - To rzeczywiście wyjątkowe miejsce. Świadomość, że jest przeznaczone tylko dla amerykańskich prezydentów i naprawdę nielicznych osób, napawa dumą – powiedziała.

d42wj97

Zobacz także: Dereszowska broni internetowych gwiazd: "Nie robią nic złego. W tej chwili bez mediów społecznościowych po prostu nas nie ma"

d42wj97

Podziel się opinią

Share
d42wj97
d42wj97