Trwa ładowanie...
d3lsai6

Anna Dereszowska wciąż w formie. Aktorka ćwiczy z Lewandowską

Aktorka Anna Dereszowska nie odpoczywa w wakacje. Poza zdjęciami do seriali i kolejnymi spektaklami intensywnie ćwiczy. Wybrała aplikację Anny Lewandowskiej.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Anna Dereszowska nawet w wakacje nie rezygnuje z intensywnych treningów
Anna Dereszowska nawet w wakacje nie rezygnuje z intensywnych treningów (Instagram.com, Fot: Instagram)
d3lsai6

Anna Dereszowska wciąż jest w czołówce najlepszych, a zarazem najatrakcyjniejszych polskich aktorek. Gwiazda nie ma ani chwili wytchnienia. Pomimo wakacji, aktorka uczestniczy w zdjęciach do dwóch seriali, a w międzyczasie jeździ z przedstawieniami po całej Polsce. Nie zapomniała jednak o intensywnych treningach.

38-letnia Anna Dereszowska może pochwalić się świetną figurą, która jest wynikiem współpracy z trenerką personalną Gosią Gałkowską. W czasie wakacji panie postanowiły zrobić sobie przerwę, co nie oznacza, że Dereszowska nie zamierza ćwiczyć.

W rozmowie z "Super Expressem" przyznała, że ćwiczy z Anną Lewandowską: "Ponieważ kocham ruch i dbam o swoją formę, zaprzyjaźniłam się z aplikacją Ani Lewandowskiej".

d3lsai6

Dzięki temu zajęta Anna Dereszowska może ćwiczyć dosłownie wszędzie: "Ostatnio jestem bardzo zajęta, więc nie mam czasu biegać do fitness klubu, więc ćwiczę wszędzie, gdzie mam taką możliwość. Nawet w przyczepie na planie pomiędzy zdjęciami ustawiam telefon i robię trening. W domu bardziej intensywny niż w pracy".

Partner Anny Dereszowskiej Daniel Duniak jest zaszokowany poświęceniem aktorki: "Nawet mój Daniel dziwi się, że po 20 minutach treningu jestem zlana potem. To poprawia mi samopoczucie".

Efekty treningów Anny Dereszowskiej zarówno z Anną Lewandowską, jak i Gosią Gałkowską widać gołym okiem. Gwiazda prezentuje się świetnie, prawda?

d3lsai6

Podziel się opinią

Share
d3lsai6
d3lsai6