Trwa ładowanie...
d1wqt0p
Dzieci gwiazd

Anna Guzik spodziewa się trzeciego dziecka. Zaledwie rok temu po raz pierwszy została mamą

O tym, że Anna Guzik, która w ubiegłym roku została mamą bliźniaczek - Basi i Niny, znów jest w ciąży, w kuluarach plotkuje się od dłuższego czasu. Dwutygodnik "Show" potwierdził te rewelacje.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Anna Guzik
Anna Guzik (East News)
d1wqt0p

- Córeczki gwiazdy mają zaledwie roczek, a już niebawem na świecie pojawi się ich rodzeństwo. Aktorka jest w drugiej ciąży - i póki co - nie chce się na ten temat wypowiadać - czytamy w gazecie. - Już opieka nad bliźniaczkami jest trudna i wymagająca, a wkrótce dołączy do nich siostrzyczka albo braciszek.

Aktorka, która dopiero niedawno wróciła do pracy na pełen etat, znów będzie musiała zrobić sobie przerwę.

- Pani Ania gra w teatrze do końca kwietnia, ale jeszcze nie określiła się, jak długo będzie chciała pracować. To wszystko zależy od jej samopoczucia - powiedziała w rozmowie z "Show" jedna z osób pracujących w Tatrze Polskim w Bielsku-Białej, do którego zespołu należy gwiazda.

d1wqt0p

Aktorka na razie nie zwalnia tempa pracy, ponieważ może liczyć na wsparcie męża, Wojciecha Tylki, którego poślubiła cztery lata temu. W opiece nad bliźniętami pomaga jej także najbliższa rodzina. Producenci "Na Wspólnej", serialu w którym gra jedną z głównych ról są przygotowani na jej kilkumiesięczną nieobecność na planie. Na razie nie muszą jednak niczym się przejmować, ponieważ bohaterka grana przez Guzik również spodziewa się dziecka.

   ONS.pl
d1wqt0p

Podziel się opinią

Share

d1wqt0p

d1wqt0p